Registreeru    
EST        
Eesti Energia Energiasäästu portaal
Kvatro
ESILEHT
ERAISIK
ÜHISTU
ETTEVÕTJA
Meie visioon ja teenused Säästlikus igapäevaelus Säästev Areng Innovatsioon Ettevõtte Ainulaadsuse Masin
 
Piirkonnad
Harju maakond (33)
Hiiu maakond (0)
Ida- Virumaa (0)
Jõgeva maakond (0)
Järva maakond (0)
Lääne maakond (0)
Lääne- Viru maakond (1)
Põlva maakond (0)
Pärnu maakond (1)
Rapla maakond (0)
Saare maakond (0)
Tartu maakond (2)
Valga maakond (0)
Viljandi maakond (0)
Võru maakond (0)
Valdkonnad
Automaatika (6)
Ehitiste ekspertiis (2)
Ehitusjärelvalve (2)
Ehituskorraldus (4)
Ehitusmaterjalid (8)
Energeetika (12)
Energiaaudit (7)
Haldus (0)
Kanalisatsioon (0)
Kindlustus (1)
Kinnisvara hindamine (0)
Kinnisvara maaklerteenus (0)
Kinnisvaraarendus (0)
Konsultatsioon (3)
Koolitus (3)
Küte (10)
Mõõdistustööd (9)
Projekteerimine (5)
Puhastus (0)
Termograafia (6)
Ventilatsioon (5)
Vesi (2)
Välispiirded (6)
Üldehitustööd (5)


Hinne 5


AS CLIK
Aadress: Karja tee 5 Assaku Rae vald, 75301
tel: + 372 6 105 400
faks: + 372 6 105 411
e-mail: clik@clik.ee
http://www.clik.ee
Piirkond: Harju maakond,
Valdkond: Energeetika, Ventilatsioon, Automaatika,

Info:
Ventilatsiooni- ja soojusisolatsioonitöödele spetsialiseerunud firma CLIK alustas oma tegevust 1990. aasta augustis täielikult Eesti kapitalil baseeruva aktsiaseltsina. Kui alguses tegime vaid soojusisolatsioonitöid, siis teisel tegevusaastal lisandus meie tegevusvaldkonda ka ventilatsioonisüsteemide väljaehitamine ning tänaseks on AS CLIK kujunenud hoone tehnosüsteemide ehitamisel üheks juhtivaks ettevõtteks Eestis. Alates 1995. aastast pakume ka ventilatsioonisüsteemide hoolduse teenust, mis vabastab kliendid täielikult seadmete ja süsteemide korrapärase hooldamise kohustusest. Täna kuulub ASi CLIK tegevusvaldkonda eelkõige KVVKJ tööde projektijuhtimine, millest ventilatsiooni-, automaatika- ning isolatsioonitööd teostatakse oma jõududega. Lisaks hoonesisestele isolatsioonitöödele isoleerime ka trasse ja mahuteid. Meie teenustepaketis on kesksel kohal majatehnika ning automaatikasüsteemide hooldus.

Hinne 4


OÜ ABC Kliima
Aadress: Veerenni 53a/Töökoja 1 Tallinn 11313
tel: 6054534
e-mail: info@abckliima.ee
http://www.abckliima.ee
Piirkond: Harju maakond,
Valdkond: Küte, Energeetika, Ventilatsioon, Automaatika,

Info:
Missioon: OÜ ABC Kliima missiooniks on klientide kõigi vajaduste rahuldamine kliimaseadmete vallas, pakkudes kõrgekvaliteedilist ja mitmekesist tootevalikut. Olla klientidele igal ajal igas kohas kättesaadav – nii geograafiliselt kui ka virtuaalselt. Visioon: OÜ ABC Kliima on 5 aasta pärast kõigile tarbijagruppidele tuntud ja aktsepteeritud partner kõikide kliimaseadmete hankimises. OÜ ABC Kliima on jätkuvalt innovatiivne uute tehnoloogiate rakendamisel nii klienditeeninduses kui klientidele pakutavate lahenduste osas.

Hinne 4


AS Efipa
Aadress: Peterburi tee 90a 11415 Tallinn
tel: 601 2795
faks: 601 2794
e-mail: efipa@efipa.ee
http://www.efipa.ee
Piirkond: Harju maakond,
Valdkond: Küte, Energeetika, Automaatika,

Info:
AS Efipa müüb paigaldab ja hooldab hoone- ja soojusautomaatikat, katlaid ja katlamaju ning soojussõlmi. Meie eesmärgiks on pakkuda klientidele kvaliteetseid tooteid koos hea teeninduse ning kliendisõbralike hindadega.

Hinne 3.33


ART Kütteseadmed OÜ
Aadress: Jaama 3 , 76605 Keila
tel: 6588060
e-mail: info@kytteseadmed.ee
http://www.kytteseadmed.ee/
Piirkond: Harju maakond,
Valdkond: Küte, Energeetika, Automaatika,

Info:
ART Kütteseadmed OÜ on Eesti erakapitalil põhinev firma, pakkumaks siinsel turul erinevaid soojusseadmeid alates kodumajapidamises kasutatavatest seadmetest kuni tööstustarbijateni. Toote valikus on üle 1000 erineva toote millest enam levinumad hoiame laos ning tellitavate toodete tarneajad on lühikesed. Pakume erinevaid katlaid mille kütmine toimub kergeõli, raskeõli, gaasi või biokütusega ning millega saab toota kas auru või soojendada küttevett. Samuti pakume erinevaid radiaatorsüsteeme (põranda/seinaradiaatorid), põranda- ja õhkküttesüsteeme ning komplekteerime täisautomaatseid soojussõlmi. Lisaks pakume seadmeid erinevatele süsteemidele ja tootmisprotseduuridele kus kasutatakse auru. Ettevõtte tegevusaladeks on soojusseadmete maaletoomine, jae- ja projektimüük, kliendi nõustamine, projekteerimine, omanikujäelevalve, süsteemi ehitamine (läbi partnerite) ning garantiihooldus.

Hinne 3


Fagel OÜ
Aadress: Mäealuse 1, Tallinn, Harjumaa, 12618
tel: 656 53 90
e-mail: fagel@fagel.ee
http://www.fagel.ee/
Piirkond: Harju maakond,
Valdkond: Välispiirded, Automaatika,

Info:
Fagel OÜ on Eesti aedade ja väravate turul üks esimesi ning juhtivaid ettevõtteid. Fageli eesmärgiks on pakkuda oma klientidele efektiivseid, vastupidavaid ning kaasaegse disainiga välispiirete lahendusi. Konkurentidest eristab meid laiaulatuslikum ning kvaliteetsem toodete valik. Pakume erinevaid aedu, piirdeid, tiib- ja liugväravaid. Väravate ja läbipääsusüsteemide osas suudame oma kliendile pakkuda komplektset, funktisonaalset ning läbimõeldud lahendust, mis tagab kliendi rahulolu. Tänu koostööle oma ala tippspetsialistidega (näiteks EMT) suudame pakkuda erinevaid lahendusi automaatika valdkonnas. Tegeleme iga projektiga individuaalselt, töötades välja kliendi nõudmistele kõige sobilikuma ning optimaalsema lahenduse. Kaubamärgi Fagel alla kuuluvate ettevõtete eelkäija asutati 1992. aastal, tegevusvaldkonnaks oli ja on ka praegu mitmesuguste välispiirete, automatiseeritud läbipääsu- ja kontrollsüsteemide müük, paigaldus ja teenindus. Alates 1994. aastast on Fagel Eesti suurim ja tuntuim metallpiirete- ja aiaehitusele spetsialiseerunud ettevõtte. Tänaseks kuulub Fagel'i ettevõtete gruppi oma tootmisfirma, logistikafirma, kinnisvarahalduse ettevõte ja sõsarfirmad Lätis ja Leedus. Ettevõttel on aastate jooksul välja kujunenud kindlad ja usaldusväärsed koostööpartnerid, tarnijateks on Euroopa suurimad aiatööstuse ettevõtted nagu Bekaert (www.betafence.com), Heras (www.heras.com), Nice (www.nice.com), Came (www.came.it) ja teised. Hoolikalt valitud tootjate ring võimaldab meie klientidele pakkuda tooteid, mida iseloomustavad kõrged ekspluatatsioonilised, tehnilised ja esteetilised omadused. 22.08.2003. aastal tunnistati Fagel OÜ kvaliteedijuhtimissüsteemi ISO 9001:2000 sertifikaadi vääriliseks. Fagel OÜ kvaliteedijuhtimissüteemi (ISO 9001:2000) on viimati auditeeritud BVQI International poolt 31.08.2007.a.

Hinne 3


Eesti Termotehnika AS
Aadress: Kasesalu 4, SAUE, 76505
tel: 656 5106
e-mail: info@termotehnika.ee
http://www.termotehnika.ee
Piirkond: Harju maakond,
Valdkond: Küte, Ventilatsioon, Automaatika,

Info:
AS Eesti Termotehnika toodab täisautomaatseid soojussõlmesid hoonete kütteks, ventilatsiooniks ja sooja tarbevee valmistamiseks. AS Eesti Termotehnika alustas oma tegevust 1989. aastal Eesti-Soome ühisettevõttena olles esimene soojussõlmede ja plaatsoojusvahetite tootmisele spetsialiseerunud firma Eestis. Alates aastast 2000 on Eesti Termotehnika autoriseeritud soojussõlmede valmistaja firmale SWEP International AB. Eesti Termotehnika toodang vastab Euroopa Liidu ohutus- ja kvaliteedinõuetele (CE-märgistus) ning Venemaa GOST-R nõuetele. Ettevõttes on juurutatud kvaliteedijuhtimissüsteem ISO 9001, mis annab klientidele suurema kindlustunde meiega suheldes ning tagab toodangule ühtlase kvaliteedi. Sertifikaadi väljastas 2001. aastal Lloyd Register. Kvaliteedi tagamiseks toimub mitmekülgne toodangu kontroll. Kõik soojussõlmed ja –vahetid läbivad survetesti. Pideva parendamise eesmärgil vaatame me regulaarselt üle oma sisemised tööprotseduurid ja tootmismeetodid.


Säästva arengu ja halduse portaal | info@property24.ee

     Videoteek
300 aastat fossiilseid kütuseid 300 sekundiga!
Fantastiline graafiline läbilõige faktidega töösturevolutsioonist kuni globaalsete energeetika- ja kliimaprobleemideni!
Carlota Perez - 2020 Shaping Ideas
Muljetavaldavad ideed maailmakuulsalt professorilt keskkonna, ühiskonna ja tuleviku analüüsis.
Passiivmaja minutiga
Video madala energiakuluga passiivmaja elementide montaazist Oslo lähedal Norras. Kvaliteetse karkassi paigaldamiseks kulus 4 päeva.

     Ideed
1. Päeva moto: kõik mis teed- tee hästi!
2. Elu on lihtne aga inimene järjekindlalt muudab seda keeruliseks!
3. Nihil difficile volenti- miski ei ole raske neile kes seda tahavad!

     Reklaam
banner

EAS
banner

E- ehitus
Energe.it