Registreeru    
EST        
Eesti Energia Energiasäästu portaal
Kvatro
ESILEHT
ERAISIK
ÜHISTU
ETTEVÕTJA
Meie visioon ja teenused Säästlikus igapäevaelus Säästev Areng Innovatsioon Ettevõtte Ainulaadsuse Masin
 
Piirkonnad
Harju maakond (33)
Hiiu maakond (0)
Ida- Virumaa (0)
Jõgeva maakond (0)
Järva maakond (0)
Lääne maakond (0)
Lääne- Viru maakond (1)
Põlva maakond (0)
Pärnu maakond (1)
Rapla maakond (0)
Saare maakond (0)
Tartu maakond (2)
Valga maakond (0)
Viljandi maakond (0)
Võru maakond (0)
Valdkonnad
Automaatika (6)
Ehitiste ekspertiis (2)
Ehitusjärelvalve (2)
Ehituskorraldus (4)
Ehitusmaterjalid (8)
Energeetika (12)
Energiaaudit (7)
Haldus (0)
Kanalisatsioon (0)
Kindlustus (1)
Kinnisvara hindamine (0)
Kinnisvara maaklerteenus (0)
Kinnisvaraarendus (0)
Konsultatsioon (3)
Koolitus (3)
Küte (10)
Mõõdistustööd (9)
Projekteerimine (5)
Puhastus (0)
Termograafia (6)
Ventilatsioon (5)
Vesi (2)
Välispiirded (6)
Üldehitustööd (5)


Hinne 5


BAUER VEETEHNIKA OÜ
Aadress: Sõpruse pst. 151 13417 Tallinn
tel: 65 35 774
faks: 65 35 778
e-mail: info@bauer.ee
http://www.bauer.ee
Piirkond: Harju maakond,
Valdkond: Küte, Vesi,

Info:
Saksamaal asuv Bauer Watertechnology on tegelnud kemikaalivaba veetöötlustehnoloogia arendamise ja täiustamisega juba 80ndate aastate algusest peale. Esimesed hooldus- ja kemikaalivabad Bauer-seadmed on olnud töös sellest ajast tänaseni ning on igati tõestanud oma tõhusat toimet nii tarbevee- kui ka kütte- ja jahutussüsteemides. Toetudes pideva uurimistöö ja seadmete katsetamise tulemustele mitmel pool maailmas, loodi uued, kolmanda põlvkonna veetöötlusseadmed, mida hakati tootma 2003. aastal. Eestis kasutab Baueri veetöötlusseadmeid üle 300 objekti kõikidest eluvaldkondadest.

Hinne 4


OÜ ABC Kliima
Aadress: Veerenni 53a/Töökoja 1 Tallinn 11313
tel: 6054534
e-mail: info@abckliima.ee
http://www.abckliima.ee
Piirkond: Harju maakond,
Valdkond: Küte, Energeetika, Ventilatsioon, Automaatika,

Info:
Missioon: OÜ ABC Kliima missiooniks on klientide kõigi vajaduste rahuldamine kliimaseadmete vallas, pakkudes kõrgekvaliteedilist ja mitmekesist tootevalikut. Olla klientidele igal ajal igas kohas kättesaadav – nii geograafiliselt kui ka virtuaalselt. Visioon: OÜ ABC Kliima on 5 aasta pärast kõigile tarbijagruppidele tuntud ja aktsepteeritud partner kõikide kliimaseadmete hankimises. OÜ ABC Kliima on jätkuvalt innovatiivne uute tehnoloogiate rakendamisel nii klienditeeninduses kui klientidele pakutavate lahenduste osas.

Hinne 4


AS Efipa
Aadress: Peterburi tee 90a 11415 Tallinn
tel: 601 2795
faks: 601 2794
e-mail: efipa@efipa.ee
http://www.efipa.ee
Piirkond: Harju maakond,
Valdkond: Küte, Energeetika, Automaatika,

Info:
AS Efipa müüb paigaldab ja hooldab hoone- ja soojusautomaatikat, katlaid ja katlamaju ning soojussõlmi. Meie eesmärgiks on pakkuda klientidele kvaliteetseid tooteid koos hea teeninduse ning kliendisõbralike hindadega.

Hinne 4


AS Eraküte
Aadress: Punane 36, 13619 Tallinn
tel: 6107212
e-mail: erakyte@dalkia.ee
http://www.erakyte.ee
Piirkond: Harju maakond,
Valdkond: Küte,

Info:
25.03.1998 asutatud AS-i Eraküte pőhitegevusalaks on soojuse tootmine, jaotamine ja müük. Eraküte on Eesti energiaturul pikaajalise strateegiaga investor ja käitaja, kelle eesmärk on pakkuda kliendile soojusvarustuses maksimaalselt mugavat ja soodsa hinnaga täisteenindust. Erakütte aktsiakapital on 116 miljonit krooni. 2008 aasta käive oli 322 miljonit krooni ja soojust müüdi 409 GWh. Eraküte kuulub täielikult erakapitalile. Ettevőtte aktsiate kontrollpakk kuulub Prantsuse kontserni Veolia Environnement tütarettevőttele Dalkia International. Eraküte koos tütarfirmadega on tööandjaks 111-le inimesele. Eraküte kuulub samasse kontserni Tallinna Küttega.

Hinne 4


Rettig Radiaator AS
Aadress: Liimi 3 Tallinn 10621
tel: 6 706 906
faks: 6 706 907
e-mail: purmo@purmo.ee
http://www.purmo.com/et/index.htm
Piirkond: Harju maakond,
Valdkond: Küte, Energeetika,

Info:
Rettig Lämpö Oy sai alguse firmast Purmo Tuote, mis loodi Purmo külasaastal 1953. Purmo Tuote asutajad on Ivar Långnabba, Gunnar Skog ja Ingvar Granroth. Firma tootevalikusse kuulusid ainulaadne Purmo saag päikesetool Lepo-Lasse, lumelabidas Pyry-Pekka ning mitmed metallist tööriistad ja varuosad. Purmo saag sai eriti tuntuks ja sellest saadik on Purmo kaubamärk olnud tuntud ja hinnatud. Aastal 1959 ostis Purmo Tuote väikese metallifirma, Terjärv Värme-element, mis valmistas plekkradiaatoreid. Radaatori mudelile tehti palju parandusi ja tootmisliinid uuendati. Tootearenduse tulemusena lisati veeplaadile konvektiivpind. Sellega kasvas õhu liikumine ja soojusväljastus ning konkurentsivõimelisus. Nüüd oli Purmol õnnestunud toode Soomes ja eksport Suurbritanniasse ning Saksamaale algas 1960-70ndatel. OY Rettig AB ostis Purmo Tuote aastal 1971 ja see oli Rettigi esimene radiaatoritehas. OY Rettig AB omas ka tubaka- ja maiustuste tehaseid. Rettig keskendus üha enam radiaatorite tootmisele ja tänaseks kuulub kontserni, mis on Euroopa suurim radiaatori valmistaja, 7 erinevat radiaatorite kaubamärki.

Hinne 4


Mesa Eesti OÜ
Aadress: Juhkentali 32-5, Tallinn, Harjumaa, 10132
tel: 661 4091
faks: 653 5199
e-mail: mesa@mesa.ee
http://www.mesa.ee/
Piirkond: Harju maakond,
Valdkond: Küte, Mõõdistustööd, Ventilatsioon,

Info:
Firma põhitegevusalaks on kütte- ja veekulude individuaalse arvestussüsteemi juurutamine mitmepereelamutes ja ärihoonetes. Oleme tegelenud Eestis 1999 aastast küttekulude arvestamisega ja vastavate seadmete müümisega. Ema ettevõtte Saksamaal on küttekulu jaotamisega tegelenud juba aastast 1974. Selline kogemuste pagas annab meile pädevust ka raskete objektidega tegelemiseks. Müüme soojusenergia ja tarbevee mõõteseadmeid. Teenusena pakume mitmepereelamutele ja ärihoonetele mõõteseadmetelt tarbimisandmete kogumist ja töötlemist. Samas on võimalus saada mitmepereelamutele individuaalset prügiarvestussüsteemi. Mis on tänu prügi hindade tõusule järjest aktuaalsemaks muutumas. MESA kodulehekülg tutvustab individuaalse arvestussüsteemi põhimõtet ja energiasäästuvõimalusi. Tasuta konsultatsioonil leiame teile sobiva lahenduse ja majanduslikult põhjendatud energiasäästumeetmed. Uue asjana pakume meie õli ja teiste raskete kütteõlide mõõtmis seadmeid.

Hinne 3.33


ART Kütteseadmed OÜ
Aadress: Jaama 3 , 76605 Keila
tel: 6588060
e-mail: info@kytteseadmed.ee
http://www.kytteseadmed.ee/
Piirkond: Harju maakond,
Valdkond: Küte, Energeetika, Automaatika,

Info:
ART Kütteseadmed OÜ on Eesti erakapitalil põhinev firma, pakkumaks siinsel turul erinevaid soojusseadmeid alates kodumajapidamises kasutatavatest seadmetest kuni tööstustarbijateni. Toote valikus on üle 1000 erineva toote millest enam levinumad hoiame laos ning tellitavate toodete tarneajad on lühikesed. Pakume erinevaid katlaid mille kütmine toimub kergeõli, raskeõli, gaasi või biokütusega ning millega saab toota kas auru või soojendada küttevett. Samuti pakume erinevaid radiaatorsüsteeme (põranda/seinaradiaatorid), põranda- ja õhkküttesüsteeme ning komplekteerime täisautomaatseid soojussõlmi. Lisaks pakume seadmeid erinevatele süsteemidele ja tootmisprotseduuridele kus kasutatakse auru. Ettevõtte tegevusaladeks on soojusseadmete maaletoomine, jae- ja projektimüük, kliendi nõustamine, projekteerimine, omanikujäelevalve, süsteemi ehitamine (läbi partnerite) ning garantiihooldus.

Hinne 3


Heating Expert OÜ
Aadress: Põllu 11, Luige, Harjumaa, 75401
tel: 652 5441, 677 7355
faks: 652 5442
e-mail: info@kytteexpert.eu
http://www.kytteexpert.eu/
Piirkond: Harju maakond,
Valdkond: Küte, Energeetika,

Info:
Oleme spetsialiseerunud küttesüsteemide säästlikule renoveerimisele vanades kortermajades. Teenuste ja toodete paketti oleme koondanud kõik võimalikud energiasäästu meetmed. Koostame ühistu koosoleku tarbeks vajalikud eelpakkumised/tasuvusarvutused (tasuta), teostame hoone energiaauditi ning termograafia, koostame küttesüsteemile renoveerimistööde projekti ning pakume ka projektijuhtimise ja ehitusjärelvalve teenust. Et tööde eelarve terve mõistuse piiridesse jääks, siis hoolitseme kallimate seadmete tarnete eest. Toome teise põhitegevusalana otse tehastest terasradiaatoreid, kütteseadmeid, individuaalsete soojusmõõtjate süsteeme jne. Kuna kütteseadmete kvaliteedil on Eesti külmas kliimas väga tähtis roll kanda, siis eelistame tarnijatehastena soliidseid Euroopa tootjaid, kes on piisavalt suured pakkumaks ka konkurentsivõimelist hinda. Lisaks veel omame piisavat kogemust alternatiivenergia vallas, et lahendada ühistu kütmine soovi korral nt päikesepatareide, soojuspumba vms.

Hinne 3


Eesti Termotehnika AS
Aadress: Kasesalu 4, SAUE, 76505
tel: 656 5106
e-mail: info@termotehnika.ee
http://www.termotehnika.ee
Piirkond: Harju maakond,
Valdkond: Küte, Ventilatsioon, Automaatika,

Info:
AS Eesti Termotehnika toodab täisautomaatseid soojussõlmesid hoonete kütteks, ventilatsiooniks ja sooja tarbevee valmistamiseks. AS Eesti Termotehnika alustas oma tegevust 1989. aastal Eesti-Soome ühisettevõttena olles esimene soojussõlmede ja plaatsoojusvahetite tootmisele spetsialiseerunud firma Eestis. Alates aastast 2000 on Eesti Termotehnika autoriseeritud soojussõlmede valmistaja firmale SWEP International AB. Eesti Termotehnika toodang vastab Euroopa Liidu ohutus- ja kvaliteedinõuetele (CE-märgistus) ning Venemaa GOST-R nõuetele. Ettevõttes on juurutatud kvaliteedijuhtimissüsteem ISO 9001, mis annab klientidele suurema kindlustunde meiega suheldes ning tagab toodangule ühtlase kvaliteedi. Sertifikaadi väljastas 2001. aastal Lloyd Register. Kvaliteedi tagamiseks toimub mitmekülgne toodangu kontroll. Kõik soojussõlmed ja –vahetid läbivad survetesti. Pideva parendamise eesmärgil vaatame me regulaarselt üle oma sisemised tööprotseduurid ja tootmismeetodid.

Hinne 3


KTS Baltic OÜ
Aadress: Kadaka tee 50/11, Tallinn, Harjumaa, 12915
tel: 6 54 71 50
faks: 6 33 90 39
e-mail: info@ktsbaltic.ee
http://www.ktsbaltic.ee/
Piirkond: Harju maakond,
Valdkond: Küte, Vesi,

Info:
Osaühing KTS Baltic loodi 2000. aastal. Ettevõtte põhitegevuseks on sanitaar– ja soojustehnika toodete hulgi–ja jaemüük. Pakume valmislahendusi ja tooteid nii veevarustus-, kui ka gaasi- ja küttevaldkonnas. Firma missiooniks on kvaliteetse kauba pakkumine mõistliku hinnaga. Meie koostööpartneriteks on tuntud tootjad, kes tagavad toodetele vastava kvaliteedi ja regulaarsed kaubatarned. Kõik meie tooted on sertifitseeritud, nad vastavad kõige kõrgematele nõuetele ning omavad tootjapoolset garantiid.


Säästva arengu ja halduse portaal | info@property24.ee

     Videoteek
300 aastat fossiilseid kütuseid 300 sekundiga!
Fantastiline graafiline läbilõige faktidega töösturevolutsioonist kuni globaalsete energeetika- ja kliimaprobleemideni!
Carlota Perez - 2020 Shaping Ideas
Muljetavaldavad ideed maailmakuulsalt professorilt keskkonna, ühiskonna ja tuleviku analüüsis.
Passiivmaja minutiga
Video madala energiakuluga passiivmaja elementide montaazist Oslo lähedal Norras. Kvaliteetse karkassi paigaldamiseks kulus 4 päeva.

     Ideed
1. Päeva moto: kõik mis teed- tee hästi!
2. Elu on lihtne aga inimene järjekindlalt muudab seda keeruliseks!
3. Nihil difficile volenti- miski ei ole raske neile kes seda tahavad!

     Reklaam
banner

EAS
banner

E- ehitus
Energe.it