Registreeru    
EST        
Eesti Energia Energiasäästu portaal
Kvatro
ESILEHT
ERAISIK
ÜHISTU
ETTEVÕTJA
Meie visioon ja teenused Säästlikus igapäevaelus Säästev Areng Innovatsioon Ettevõtte Ainulaadsuse Masin
 
Piirkonnad
Harju maakond (33)
Hiiu maakond (0)
Ida- Virumaa (0)
Jõgeva maakond (0)
Järva maakond (0)
Lääne maakond (0)
Lääne- Viru maakond (1)
Põlva maakond (0)
Pärnu maakond (1)
Rapla maakond (0)
Saare maakond (0)
Tartu maakond (2)
Valga maakond (0)
Viljandi maakond (0)
Võru maakond (0)
Valdkonnad
Automaatika (6)
Ehitiste ekspertiis (2)
Ehitusjärelvalve (2)
Ehituskorraldus (4)
Ehitusmaterjalid (8)
Energeetika (12)
Energiaaudit (7)
Haldus (0)
Kanalisatsioon (0)
Kindlustus (1)
Kinnisvara hindamine (0)
Kinnisvara maaklerteenus (0)
Kinnisvaraarendus (0)
Konsultatsioon (3)
Koolitus (3)
Küte (10)
Mõõdistustööd (9)
Projekteerimine (5)
Puhastus (0)
Termograafia (6)
Ventilatsioon (5)
Vesi (2)
Välispiirded (6)
Üldehitustööd (5)


Hinne 5


AS CLIK
Aadress: Karja tee 5 Assaku Rae vald, 75301
tel: + 372 6 105 400
faks: + 372 6 105 411
e-mail: clik@clik.ee
http://www.clik.ee
Piirkond: Harju maakond,
Valdkond: Energeetika, Ventilatsioon, Automaatika,

Info:
Ventilatsiooni- ja soojusisolatsioonitöödele spetsialiseerunud firma CLIK alustas oma tegevust 1990. aasta augustis täielikult Eesti kapitalil baseeruva aktsiaseltsina. Kui alguses tegime vaid soojusisolatsioonitöid, siis teisel tegevusaastal lisandus meie tegevusvaldkonda ka ventilatsioonisüsteemide väljaehitamine ning tänaseks on AS CLIK kujunenud hoone tehnosüsteemide ehitamisel üheks juhtivaks ettevõtteks Eestis. Alates 1995. aastast pakume ka ventilatsioonisüsteemide hoolduse teenust, mis vabastab kliendid täielikult seadmete ja süsteemide korrapärase hooldamise kohustusest. Täna kuulub ASi CLIK tegevusvaldkonda eelkõige KVVKJ tööde projektijuhtimine, millest ventilatsiooni-, automaatika- ning isolatsioonitööd teostatakse oma jõududega. Lisaks hoonesisestele isolatsioonitöödele isoleerime ka trasse ja mahuteid. Meie teenustepaketis on kesksel kohal majatehnika ning automaatikasüsteemide hooldus.

Hinne 4


OÜ ABC Kliima
Aadress: Veerenni 53a/Töökoja 1 Tallinn 11313
tel: 6054534
e-mail: info@abckliima.ee
http://www.abckliima.ee
Piirkond: Harju maakond,
Valdkond: Küte, Energeetika, Ventilatsioon, Automaatika,

Info:
Missioon: OÜ ABC Kliima missiooniks on klientide kõigi vajaduste rahuldamine kliimaseadmete vallas, pakkudes kõrgekvaliteedilist ja mitmekesist tootevalikut. Olla klientidele igal ajal igas kohas kättesaadav – nii geograafiliselt kui ka virtuaalselt. Visioon: OÜ ABC Kliima on 5 aasta pärast kõigile tarbijagruppidele tuntud ja aktsepteeritud partner kõikide kliimaseadmete hankimises. OÜ ABC Kliima on jätkuvalt innovatiivne uute tehnoloogiate rakendamisel nii klienditeeninduses kui klientidele pakutavate lahenduste osas.

Hinne 4


AS Efipa
Aadress: Peterburi tee 90a 11415 Tallinn
tel: 601 2795
faks: 601 2794
e-mail: efipa@efipa.ee
http://www.efipa.ee
Piirkond: Harju maakond,
Valdkond: Küte, Energeetika, Automaatika,

Info:
AS Efipa müüb paigaldab ja hooldab hoone- ja soojusautomaatikat, katlaid ja katlamaju ning soojussõlmi. Meie eesmärgiks on pakkuda klientidele kvaliteetseid tooteid koos hea teeninduse ning kliendisõbralike hindadega.

Hinne 4


eGain Estonia
Aadress: Pärnu mnt 153, EE 11624 Tallin
tel: 6630321
faks: 6630325
e-mail: info@egain.ee
http://www.egain.se/ee/index.aspx
Piirkond: Harju maakond,
Valdkond: Energeetika, Mõõdistustööd,

Info:
Tavalistes küttesüsteemides juhitakse kütte tööd ainult hetke välistemperatuuri põhjal, võtmata arvesse tulevasi ilmamuutusi. Seega püsib pidev oht hoone üle- või alakütmiseks välistemperatuuri järsu muutumise korral. Ebatäpne küttesüsteemi reguleerimine toob aga endaga kaasa põhjendamatu energiakulu ja elanike rahulolematuse. eGain-meetod võtab lisaks hetke välistemperatuurile arvesse ka tulevasi välistemperatuuri muutusi, tuule ja päikese mõju ning hoone võimet salvestada enda konstruktsioonidesse soojusenergiat. See tagab stabiilse sisetemperatuuri minimaalse energiakuluga, mis avaldub elanike elamismugavuse paranemises ja väiksemates küttearvetes. eGain ennustusevastuvõtja sobib kokku kõikide meie turul olevate küttejuhtimissüsteemidega, tehes sellega ilmaennustusel põhineva küttejuhtimise kõikidele kättesaadavaks. Seadet on kerge paigaldada ning see ei vaja hooldust ja on töökindel. Meie eGainis, oleme orienteeritud võimalikult suurte energiasäästude saavutamisele. Seepärast teeme regulaarselt koos klientidega küttekulude kohta statistikat ning võrdleme seda eelnevate aastatega. Samuti võtame oma reguleerimistöös arvesse elanike ja hoone omanike tähelepanekuid. Koos kliendiga analüüsime saavutatud kokkuhoidu, samuti kogemusi paremast sisekliimast. Sel viisil tagame, et suudame rahuldada klientide vajadused kõige paremini.

Hinne 4


Rettig Radiaator AS
Aadress: Liimi 3 Tallinn 10621
tel: 6 706 906
faks: 6 706 907
e-mail: purmo@purmo.ee
http://www.purmo.com/et/index.htm
Piirkond: Harju maakond,
Valdkond: Küte, Energeetika,

Info:
Rettig Lämpö Oy sai alguse firmast Purmo Tuote, mis loodi Purmo külasaastal 1953. Purmo Tuote asutajad on Ivar Långnabba, Gunnar Skog ja Ingvar Granroth. Firma tootevalikusse kuulusid ainulaadne Purmo saag päikesetool Lepo-Lasse, lumelabidas Pyry-Pekka ning mitmed metallist tööriistad ja varuosad. Purmo saag sai eriti tuntuks ja sellest saadik on Purmo kaubamärk olnud tuntud ja hinnatud. Aastal 1959 ostis Purmo Tuote väikese metallifirma, Terjärv Värme-element, mis valmistas plekkradiaatoreid. Radaatori mudelile tehti palju parandusi ja tootmisliinid uuendati. Tootearenduse tulemusena lisati veeplaadile konvektiivpind. Sellega kasvas õhu liikumine ja soojusväljastus ning konkurentsivõimelisus. Nüüd oli Purmol õnnestunud toode Soomes ja eksport Suurbritanniasse ning Saksamaale algas 1960-70ndatel. OY Rettig AB ostis Purmo Tuote aastal 1971 ja see oli Rettigi esimene radiaatoritehas. OY Rettig AB omas ka tubaka- ja maiustuste tehaseid. Rettig keskendus üha enam radiaatorite tootmisele ja tänaseks kuulub kontserni, mis on Euroopa suurim radiaatori valmistaja, 7 erinevat radiaatorite kaubamärki.

Hinne 3.67


Termex OÜ
Aadress: Sütiste tee 21 13419 Tallinn
tel: 6575333
e-mail: info@termex.ee
http://www.termex.ee
Piirkond: Harju maakond,
Valdkond: Energeetika, Ventilatsioon,

Info:
Detsentraalne ventilatsioon!

Hinne 3.33


KH Energia-Konsult AS
Aadress: Laki 13, 12915 Tallinn
tel: 659 8970
faks: 654 6714
e-mail: kh@energia-konsult.ee
http://www.energia-konsult.ee/
Piirkond: Harju maakond,
Valdkond: Energeetika, Mõõdistustööd, Projekteerimine,

Info:
Elektritööd, elektripaigaldiste projekteerimine, tehniline kontroll, käit ja kontrollmõõtmised. Valvesignalisatsioonisüsteemide projekteerimine ja paigaldus. Avatud Registrinumber 24H(rikked);E-R 08:00-16:30 10303995 Filiaalid Toote/teenuse info Elektrisüsteem ÜLE EESTI Projekteerimine, ehitus, paigaldus, hooldus, remont. Elektritööd (sise, välis) Teostab suuremahulisi töid alltöövõtjana, koos juurdekuuluvate el. materjalidega. Tallinna tänavavalgustuse hooldus. Elektripaigaldiste projekteerimine, tehniline kontroll, kontrollmõõtmised.

Hinne 3.33


ART Kütteseadmed OÜ
Aadress: Jaama 3 , 76605 Keila
tel: 6588060
e-mail: info@kytteseadmed.ee
http://www.kytteseadmed.ee/
Piirkond: Harju maakond,
Valdkond: Küte, Energeetika, Automaatika,

Info:
ART Kütteseadmed OÜ on Eesti erakapitalil põhinev firma, pakkumaks siinsel turul erinevaid soojusseadmeid alates kodumajapidamises kasutatavatest seadmetest kuni tööstustarbijateni. Toote valikus on üle 1000 erineva toote millest enam levinumad hoiame laos ning tellitavate toodete tarneajad on lühikesed. Pakume erinevaid katlaid mille kütmine toimub kergeõli, raskeõli, gaasi või biokütusega ning millega saab toota kas auru või soojendada küttevett. Samuti pakume erinevaid radiaatorsüsteeme (põranda/seinaradiaatorid), põranda- ja õhkküttesüsteeme ning komplekteerime täisautomaatseid soojussõlmi. Lisaks pakume seadmeid erinevatele süsteemidele ja tootmisprotseduuridele kus kasutatakse auru. Ettevõtte tegevusaladeks on soojusseadmete maaletoomine, jae- ja projektimüük, kliendi nõustamine, projekteerimine, omanikujäelevalve, süsteemi ehitamine (läbi partnerite) ning garantiihooldus.

Hinne 3


Heating Expert OÜ
Aadress: Põllu 11, Luige, Harjumaa, 75401
tel: 652 5441, 677 7355
faks: 652 5442
e-mail: info@kytteexpert.eu
http://www.kytteexpert.eu/
Piirkond: Harju maakond,
Valdkond: Küte, Energeetika,

Info:
Oleme spetsialiseerunud küttesüsteemide säästlikule renoveerimisele vanades kortermajades. Teenuste ja toodete paketti oleme koondanud kõik võimalikud energiasäästu meetmed. Koostame ühistu koosoleku tarbeks vajalikud eelpakkumised/tasuvusarvutused (tasuta), teostame hoone energiaauditi ning termograafia, koostame küttesüsteemile renoveerimistööde projekti ning pakume ka projektijuhtimise ja ehitusjärelvalve teenust. Et tööde eelarve terve mõistuse piiridesse jääks, siis hoolitseme kallimate seadmete tarnete eest. Toome teise põhitegevusalana otse tehastest terasradiaatoreid, kütteseadmeid, individuaalsete soojusmõõtjate süsteeme jne. Kuna kütteseadmete kvaliteedil on Eesti külmas kliimas väga tähtis roll kanda, siis eelistame tarnijatehastena soliidseid Euroopa tootjaid, kes on piisavalt suured pakkumaks ka konkurentsivõimelist hinda. Lisaks veel omame piisavat kogemust alternatiivenergia vallas, et lahendada ühistu kütmine soovi korral nt päikesepatareide, soojuspumba vms.

Hinne 1.5


OÜ Rosenberg Energeetika
Aadress: Begoonia 3, Viimsi vald ,74001, Harjumaa
tel: 53052124
e-mail: paul@soekodu.ee
http://www.soekodu.ee
Piirkond: Harju maakond,
Valdkond: Koolitus, Termograafia, Energeetika, Energiaaudit,

Info:
OÜ Rosenberg Energeetika on Eesti kapitalil põhinev perefirma, kus tegutsevad tipp-spetsialistid on kõik erialaste kutsetunnistustega ja omab vastavaid registreeringuid Majandustegevuse registris. Energiaauditi, termograafia ja energiamärgise teenuseid pakume SoeKodu.ee kaubamärgi all. Meie eesmärgiks on pakkuda kvaliteet teenuseid ehitiste energiatarbimise ja mugava elukeskkonna valdkonnas. Lisaks viime läbi täienduskoolitusi elektroenergeetika valdkonnas. Loe edasi täpsemalt meie teenuste kohta

Hinne 1


Soojuspilt OÜ
Aadress: Vikerlase 15-164 ,13616 Tallinn
tel: 50 11 695
faks: 685 49 45
e-mail: info@soojuspilt.ee
http://www.soojuspilt.ee
Piirkond: Harju maakond,
Valdkond: Konsultatsioon, Termograafia, Energeetika, Energiaaudit,

Info:
Eesmärk - Võimalus ehitisi paremini hallata , energiat kokku hoida ja elukeskkonda väärtustada. Meie missiooniks on anda ehitusalast konsultatsiooni lõpp-, ehk väiketarbijale kes vajab kindlust, et tänane otsus uue elukoha soetamisel oleks ka aastate pärast vastuvõetav või vana elukoha renoveerimisel tekkinud probleemid leiaks õige ning kiire lahenduse. Energiamärgis, Energiapass -küsi kindlasti pakkumist!

Hinne 0


Smart-Globe Solutions OÜ
Aadress: Ehitajate tee 5, Tallinn
tel: 52 323 53
e-mail: info@wattsonholmes.eu
http://wattsonholmes.eu/
Piirkond: Harju maakond,
Valdkond: Energeetika, Energiaaudit,

Info:
•Säästa oma elektrikuludelt kuni 25% •Oma paarimehe Holmesiga hoiab Wattson Sinu kodu või kontori elektritarbimisel silma peal jagades Sulle olulist infot optimeerimisotsuste langetamiseks •Wattson näitab reaalajas kui palju Sinu kodu või kontor tarbib elektrienergiat •Lisaks võimsusele näitab seade kui palju Sinu tarbimise Sulle maksma läheb •Saad teada elektriseadmete osakaalud kogutarbimises ning sellega säästupotentsiaali oma majapidamises või kontoris •Seadme kasutamine on odav ja lihtne


Säästva arengu ja halduse portaal | info@property24.ee

     Videoteek
300 aastat fossiilseid kütuseid 300 sekundiga!
Fantastiline graafiline läbilõige faktidega töösturevolutsioonist kuni globaalsete energeetika- ja kliimaprobleemideni!
Carlota Perez - 2020 Shaping Ideas
Muljetavaldavad ideed maailmakuulsalt professorilt keskkonna, ühiskonna ja tuleviku analüüsis.
Passiivmaja minutiga
Video madala energiakuluga passiivmaja elementide montaazist Oslo lähedal Norras. Kvaliteetse karkassi paigaldamiseks kulus 4 päeva.

     Ideed
1. Päeva moto: kõik mis teed- tee hästi!
2. Elu on lihtne aga inimene järjekindlalt muudab seda keeruliseks!
3. Nihil difficile volenti- miski ei ole raske neile kes seda tahavad!

     Reklaam
banner

EAS
banner

E- ehitus
Energe.it