Registreeru    
EST        
Eesti Energia Energiasäästu portaal
Kvatro
ESILEHT
ERAISIK
ÜHISTU
ETTEVÕTJA
Meie visioon ja teenused Säästlikus igapäevaelus Säästev Areng Innovatsioon Ettevõtte Ainulaadsuse Masin
 

SÄÄSTVA ARENGU JA HALDUSE PORTAAL

Tere tulemast hea kinnisvarahuviline! Property24 keskkond koondab endas mitmeid funktsioone nii eraisikutele, kui ettevõtetele, samuti nii kinnisvaraomanikele ning üürnikele ning kõigile meile, kes puutuvad igapäevaselt kokku majade- korterite- kontoritega. Seda siis nii eraelus, kui tööalaselt. Portaalis leiate asjalikku informatsiooni, päevakohaseid ja aktuaalseid uudiseid ning võimalusi just oma kinnisvara  uuendamiseks ja kokkuhoidlikumaks muutmiseks. Seda viimast läbi Säästva Arengu Arvuti funktsiooni, mida koostöös erinevate Eesti haridusasutustega välja töötame. Süsteem areneb igapäevaselt ning kindlasti leiate igal külastusel enda jaoks uut ja põnevat.

Minevik
Eesti on viimase aastakümnega teinud läbi tohutu arengu. Vabariigina ja iseseisva ühisusena oleme liitunud maailma juhtivate liitude ja organisatsioonidega ning oleme rahvusvahelisel areenil tunnustatud tegijad oma IT teadmiste ning võimekusega. Küll on viimasel ajal veidike varju heitnud meie eduloole ülemaailmne majanduskriis, kuid Property24 meeskond on kindel, et üheskoos suudame ka kõige sügavamast kriisist edukalt esirinnas välja tulla ja seda nii igas valdkonnas. Kinnisvarahaldus ning arendus- ja ehitustegevus on olnud viimastel aastatel aktiivsemaid majandusartikleid, mis Eesti majandust on edasi viinud. Palju on räägitud buumiaja mittekvaliteetsetest
toodetest, mis turule paisati- oma internetikeskkonnas loodame muuta iga kinnisvara vääriskinnisvaraks- seda siis parendades, uuendades või korrektselt juhtides- iga ehitis vajab ju professionaalset järelhooldust ja -haldamist. Selle tegevuse edukaks elluviimiseks on Property24 keskkond loodudki!

Olevik
Praeguseks hetkeks on elamuturg ning muud kinnisvaraga seotud valdkonnad jõudnud seisu, kus pakkujaid on palju rohkem, kui nõudjaid- turul puudub proportsioon. Koos Property24 keskkonnaga võid muuta oma kinnisvara konkurentide omast paremaks, leides ja kasutades tunnustatud rahvusvahelisi meetodeid kinnisvara elukäigu kujundamiseks. Portaal pakub palju innovaatilist informatsiooni ning lahendusi nii ettevõtetele, kes püüavad luua eeliseid konkurentide ees, kui ka eraisikutele, kes soovivad oma igapäevased kulutused minimaalsena hoida. Kinnisvaraeksperdid väidavad, et valmistoodang Eesti kinnisvaraturul suudetakse kogu mahus realiseerida 2 ja poole aastaga, olge Teie esimene, kes saab kasu õigesti hooldatud ja kujundatud kinnisvara müügist korrektse turuhinnaga.

Tulevik
Võimalused energiasäästu arenguks on piiramatud. Rahvusvahelisel tasandil tunnustatakse teemaga töötavaid projekte kõrgelt. Ka Property24 keskkond on koostöös paljude juhtivate ettevõtetega ja haridusasutustega (Eesti Energia, Ehitusteabe Keskus, TTÜ, TTK, TÜ jpt) loomas infokanaleid, kus kõrgel tasemel kasutatav informatsioon jõuaks tavatarbijani ning leiaks praktilist kasutust- selleks ongi loodud Property24.ee portaal.

Soovime Teiega täiendada www.property24.ee keskkonda ning pakkuda Teile võimalust reklaamimaks oma ettevõtte tegevust ning kujundamaks kindlat tarbijaskonda Teie poolt pakutavatele teenustele. Meie esimestele partneritele pakume reklaami tasuta ning püüaksime koostöös täiustada internetikeskkonda lisades sinna pidevalt praktilisi teadmisi Teie valdkonnast ning samuti kasulikke materjale, mida Te olete oma töös kogunud. Jääme ootama põnevusega Teie vastukaja projektile ning oleme valmis ka viivitamatult kohtuma, et teadmised ning tõhus koostöö rakendada meeldivaks infokanaliks kõigile eestimaalastele.

Property24.ee meeskond


Säästva arengu ja halduse portaal | info@property24.ee

     Videoteek
300 aastat fossiilseid kütuseid 300 sekundiga!
Fantastiline graafiline läbilõige faktidega töösturevolutsioonist kuni globaalsete energeetika- ja kliimaprobleemideni!
Carlota Perez - 2020 Shaping Ideas
Muljetavaldavad ideed maailmakuulsalt professorilt keskkonna, ühiskonna ja tuleviku analüüsis.
Passiivmaja minutiga
Video madala energiakuluga passiivmaja elementide montaazist Oslo lähedal Norras. Kvaliteetse karkassi paigaldamiseks kulus 4 päeva.

     Ideed
1. Päeva moto: kõik mis teed- tee hästi!
2. Elu on lihtne aga inimene järjekindlalt muudab seda keeruliseks!
3. Nihil difficile volenti- miski ei ole raske neile kes seda tahavad!

     Reklaam
banner

EAS
banner

E- ehitus
Energe.it