Registreeru    
EST        
Eesti Energia Energiasäästu portaal
Kvatro
ESILEHT
ERAISIK
ÜHISTU
ETTEVÕTJA
Meie visioon ja teenused Säästlikus igapäevaelus Säästev Areng Innovatsioon Ettevõtte Ainulaadsuse Masin
 

"Väiksemad küttekulud, ühtlasem sisetemperatuur, väiksem keskkonnakoormus, rahulolevamad elanikud ..."
Need on suurimad hüved, mis eGain ilmaennustusel põhinev küttejuhtimine meie klientidele pakub, tõdeb eGain direktor ja asutaja Thorbjörn Geiser.
Tavalistes küttesüsteemides juhitakse kütte tööd ainult hetke välistemperatuuri põhjal, võtmata arvesse tulevasi ilmamuutusi. Seega püsib pidev oht hoone üle- või alakütmiseks välistemperatuuri järsu muutumise korral. Ebatäpne küttesüsteemi reguleerimine toob aga endaga kaasa põhjendamatu energiakulu ja elanike rahulolematuse.

eGain-meetod võtab lisaks hetke välistemperatuurile arvesse ka tulevasi välistemperatuuri muutusi, tuule ja päikese mõju ning hoone võimet salvestada enda konstruktsioonidesse soojusenergiat. See tagab stabiilse sisetemperatuuri minimaalse energiakuluga, mis avaldub elanike elamismugavuse paranemises ja väiksemates küttearvetes.

eGain ennustusevastuvõtja sobib kokku kõikide meie turul olevate küttejuhtimissüsteemidega, tehes sellega ilmaennustusel põhineva küttejuhtimise kõikidele kättesaadavaks. Seadet on kerge paigaldada ning see ei vaja hooldust ja on töökindel.

Meie eGainis, oleme orienteeritud võimalikult suurte energiasäästude saavutamisele. Seepärast teeme regulaarselt koos klientidega küttekulude kohta statistikat ning võrdleme seda eelnevate aastatega. Samuti võtame oma reguleerimistöös arvesse elanike ja hoone omanike tähelepanekuid. Koos kliendiga analüüsime saavutatud kokkuhoidu, samuti kogemusi paremast sisekliimast. Sel viisil tagame, et suudame rahuldada klientide vajadused kõige paremini.

Lisainfo saamiseks pöörduge meie projektimeeskonna poole:info@property24.ee


Säästva arengu ja halduse portaal | info@property24.ee

     Videoteek
300 aastat fossiilseid kütuseid 300 sekundiga!
Fantastiline graafiline läbilõige faktidega töösturevolutsioonist kuni globaalsete energeetika- ja kliimaprobleemideni!
Carlota Perez - 2020 Shaping Ideas
Muljetavaldavad ideed maailmakuulsalt professorilt keskkonna, ühiskonna ja tuleviku analüüsis.
Passiivmaja minutiga
Video madala energiakuluga passiivmaja elementide montaazist Oslo lähedal Norras. Kvaliteetse karkassi paigaldamiseks kulus 4 päeva.

     Ideed
1. Päeva moto: kõik mis teed- tee hästi!
2. Elu on lihtne aga inimene järjekindlalt muudab seda keeruliseks!
3. Nihil difficile volenti- miski ei ole raske neile kes seda tahavad!

     Reklaam
banner

EAS
banner

E- ehitus
Energe.it