Registreeru    
EST        
Eesti Energia Energiasäästu portaal
Kvatro
ESILEHT
ERAISIK
ÜHISTU
ETTEVÕTJA
Ettevõtte energiamajandus Sääst ja innovatsioon Ettevõtte Ainulaadsuse Masin Energiaaudit
 

Hea portaalikülastaja

Oleme oma tegevuses eriti keskendunud ettevõtjaile ning ettevõtluse edendamisele. Seda just pakkudes ettevõtjatele erinevaid kanaleid oma teenuste ja ettevõtte tutvustamiseks tarbijatele ning ettevõtte profiili kujundamiseks. Ühe funktsioonina oleme välja töötanud Ettevõtte Ainulaadsuse Masina, allpool on süsteemist lähemalt ka kirjutatud, lühidalt on see funktsioon, mis tänapeva kiires infoühiskonnas ühendab pakkujat- tarbijat.

Samuti aitame Teil koostada oma ettevõtte jaoks säästualast tegevusplaani ning koordineerida Teie ettevõtte energiajuhtimist, kui soovite oluliselt kokku hoida oma ettevõtte jooksvatelt kuludelt, siis ärge kõhelge meiega ühendust võtmast.

Lisaks anname Teie alustavale ettevõttele tasuta konsultatsiooni uue ettevõtte alustamisega seotud kuludest, näiteks esinduspindade kulude kontroll, ekspluatatsiooni optimeerimine jne. Garanteerime et Teie investeeringud tasuvad end ära kui neid juhtida intelligentselt eriti energiakulude koha pealt. Seda siis nii füüsiline energia, kui mentaliteedi suunamine tuleviku suunas!

EAM süsteemist lähemalt
Ettevõtte Ainulaadsuse Masin annab võimaluse igale ettevõttele koostada või lasta meie professionaalidel koostada oma ettevõtte profiil/ tutvustus. Mitmete funktsioonide ning andmete lisamisel luuakse ühtne andmebaas, kus kõik ettevõtte konkureerivad parema hinde nimel- nii kasutajad kui konkurendid saavad efektiivsuse mõttes lisada hindeid üksteisele, seeläbi tekitades lõpptarbijale adekvaatse pildi ettevõtetest ning nende konkurentidest. Loomulikult on kogu protsess Property24 meeskonna poolt reguleeritud ning kontrollitud ning hindamistegevus jääb funktsionaalse ettevõtluse piiridesse.

Ärisektori energiast ja säästlikkusest
Avalikes kohtades ja tööpaikades ei käsitle inimesed energia ja vee kulu tavaliselt oma kulutusena ning seetõttu on ka nende ressursside raiskamine seal üldlevinud. Saavutamaks rahalist kokkuhoidu energiasäästu arvelt on esmaseks ülesandeks muuta iseenda ja ettevõtte töötajate käitumisharjumusi. Kõigis asutustes tuleks alustada energiaauditiga ning juurutada seejärel energiajuhtimissüsteemid. Erilist tähelepanu tuleks osutuda energiakulutustele, mis on seotud hoonete kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmetega, sooja tarbevee ettevalmistusega ning valgustusega. Avalikes kohtades on väga oluline ka vee kokkuhoid. Seetõttu tuleks seal kasutada vett säästvaid segisteid, millest voolab vett ainult siis, kui käed on pesemiseks asetatud segisti voolutoru alla. 

Property24 meeskond


Säästva arengu ja halduse portaal | info@property24.ee

     Videoteek
300 aastat fossiilseid kütuseid 300 sekundiga!
Fantastiline graafiline läbilõige faktidega töösturevolutsioonist kuni globaalsete energeetika- ja kliimaprobleemideni!
Carlota Perez - 2020 Shaping Ideas
Muljetavaldavad ideed maailmakuulsalt professorilt keskkonna, ühiskonna ja tuleviku analüüsis.
Passiivmaja minutiga
Video madala energiakuluga passiivmaja elementide montaazist Oslo lähedal Norras. Kvaliteetse karkassi paigaldamiseks kulus 4 päeva.

     Ideed
1. Päeva moto: kõik mis teed- tee hästi!
2. Elu on lihtne aga inimene järjekindlalt muudab seda keeruliseks!
3. Nihil difficile volenti- miski ei ole raske neile kes seda tahavad!

     Reklaam
banner

EAS
banner

E- ehitus
Energe.it