Registreeru    
EST        
Eesti Energia Energiasäästu portaal
Kvatro
ESILEHT
ERAISIK
ÜHISTU
ETTEVÕTJA
Säästlikus igapäevaelus Säästev Areng Innovatsioon Energiaaudit Ettevõtte Ainulaadsuse Masin
 
Piirkonnad
Harju maakond (33)
Hiiu maakond (0)
Ida- Virumaa (0)
Jõgeva maakond (0)
Järva maakond (0)
Lääne maakond (0)
Lääne- Viru maakond (1)
Põlva maakond (0)
Pärnu maakond (1)
Rapla maakond (0)
Saare maakond (0)
Tartu maakond (2)
Valga maakond (0)
Viljandi maakond (0)
Võru maakond (0)
Valdkonnad
Automaatika (6)
Ehitiste ekspertiis (2)
Ehitusjärelvalve (2)
Ehituskorraldus (4)
Ehitusmaterjalid (8)
Energeetika (12)
Energiaaudit (7)
Haldus (0)
Kanalisatsioon (0)
Kindlustus (1)
Kinnisvara hindamine (0)
Kinnisvara maaklerteenus (0)
Kinnisvaraarendus (0)
Konsultatsioon (3)
Koolitus (3)
Küte (10)
Mõõdistustööd (9)
Projekteerimine (5)
Puhastus (0)
Termograafia (6)
Ventilatsioon (5)
Vesi (2)
Välispiirded (6)
Üldehitustööd (5)


Hinne 5


Braves Properties OÜ
Aadress: Tartu mnt 14, Tallinn
tel: 372 5031377
e-mail: info@property24.ee
http://www.property24.ee
Piirkond: Harju maakond,
Valdkond: Koolitus, Ehituskorraldus,

Info:
Säästva arengu arvuti analüüs ja säästva energeetika edendamine kohalikul ning rahvusvahelisel tasandil.

Hinne 5


BAUER VEETEHNIKA OÜ
Aadress: Sõpruse pst. 151 13417 Tallinn
tel: 65 35 774
faks: 65 35 778
e-mail: info@bauer.ee
http://www.bauer.ee
Piirkond: Harju maakond,
Valdkond: Küte, Vesi,

Info:
Saksamaal asuv Bauer Watertechnology on tegelnud kemikaalivaba veetöötlustehnoloogia arendamise ja täiustamisega juba 80ndate aastate algusest peale. Esimesed hooldus- ja kemikaalivabad Bauer-seadmed on olnud töös sellest ajast tänaseni ning on igati tõestanud oma tõhusat toimet nii tarbevee- kui ka kütte- ja jahutussüsteemides. Toetudes pideva uurimistöö ja seadmete katsetamise tulemustele mitmel pool maailmas, loodi uued, kolmanda põlvkonna veetöötlusseadmed, mida hakati tootma 2003. aastal. Eestis kasutab Baueri veetöötlusseadmeid üle 300 objekti kõikidest eluvaldkondadest.

Hinne 5


AS CLIK
Aadress: Karja tee 5 Assaku Rae vald, 75301
tel: + 372 6 105 400
faks: + 372 6 105 411
e-mail: clik@clik.ee
http://www.clik.ee
Piirkond: Harju maakond,
Valdkond: Energeetika, Ventilatsioon, Automaatika,

Info:
Ventilatsiooni- ja soojusisolatsioonitöödele spetsialiseerunud firma CLIK alustas oma tegevust 1990. aasta augustis täielikult Eesti kapitalil baseeruva aktsiaseltsina. Kui alguses tegime vaid soojusisolatsioonitöid, siis teisel tegevusaastal lisandus meie tegevusvaldkonda ka ventilatsioonisüsteemide väljaehitamine ning tänaseks on AS CLIK kujunenud hoone tehnosüsteemide ehitamisel üheks juhtivaks ettevõtteks Eestis. Alates 1995. aastast pakume ka ventilatsioonisüsteemide hoolduse teenust, mis vabastab kliendid täielikult seadmete ja süsteemide korrapärase hooldamise kohustusest. Täna kuulub ASi CLIK tegevusvaldkonda eelkõige KVVKJ tööde projektijuhtimine, millest ventilatsiooni-, automaatika- ning isolatsioonitööd teostatakse oma jõududega. Lisaks hoonesisestele isolatsioonitöödele isoleerime ka trasse ja mahuteid. Meie teenustepaketis on kesksel kohal majatehnika ning automaatikasüsteemide hooldus.

Hinne 4.5


ERGO Kindlustus AS
Aadress: A. Lauteri 5, 10114 Tallinn
tel: (+372) 610 6500
faks: (+372) 610 6501
e-mail: info@ergo.ee
http://www.ergo.ee
Piirkond: Harju maakond,
Valdkond: Kindlustus,

Info:
ERGO nime alla koonduvad Eestis kolm ettevõtet: kahjukindlustusselts ERGO Kindlustuse AS, elukindlustusselts ERGO Elukindlustus AS ning II ja III samba pensionifonde haldav ERGO Funds AS. ERGO pakub Eestis kindlustusseltside seas kõige mitmekülgsemat elu, tervise, pensioni ja vara kindlustamise valikut ning omab kõige laiemat müügivõrku üle Eesti. ERGO kindlustusseltsid Eestis kuuluvad Saksamaa suuruselt teise ERGO Kindlustusgruppi, mis teenindab enam kui 34 miljonit klienti 31 maailma riigis.

Hinne 4.5


L&L Konsultatsioonid OÜ
Aadress: Õismäe tee 173-53, Tallinn, Harjumaa, 13517
tel: 53 454 437
e-mail: lkonsult@soetuba.ee
http://www.soetuba.ee
Piirkond: Harju maakond,
Valdkond: Konsultatsioon, Termograafia, Mõõdistustööd, Energiaaudit,

Info:

Hinne 4.25


Edge Team OÜ
Aadress: Endla 4, Tallinn
e-mail: info@edge.ee
http://www.edge.ee
Piirkond: Harju maakond,
Valdkond:

Info:
Edge Team OÜ on asutatud 2005 aastal. Oleme ise välja töötanud kodulehe administreerimisvahendi "edge CMS". Põhiline suund on valmislahenduste müümisel, kuid tuleb ette ka nö. "custom" lahendusi. Hindade osas oleme paindlikud! Küsige julgelt!

Hinne 4


Sedeo OÜ
Aadress: Vahtra pst 61 44306 Rakvere
tel: +372 529 9010, +372 528 2338
e-mail: info@sedeo.ee
http://www.sedeo.ee
Piirkond: Lääne- Viru maakond,
Valdkond: Välispiirded, Üldehitustööd, Ehitusmaterjalid,

Info:
Sedeo OÜ on asutatud 2005. a. ja tegutseb Lääne-Virumaal Rägavere vallas. Firma tegeleb täispuidust aiamööbli ja mööblidetailide tootmisega. Koostöös skandinaavia maade palk- ja moodulmajade tootjatega omame suuri kogemusi majamoodulite ja muude tarvikute valmistamisel. Omame puidutoodete tootmise kogemusi ja oskusi aastast 1996. Ettevõttes on kaasaegsed seadmed, millega tagatakse toote hea kvaliteet. Treimiseks kasutatakse kopeerpinke, mis võimaldavad kiirelt ja kvaliteetselt valmistada täpselt ühesuguseid detaile. Oma toodangut pakume nii äri- kui ka erakliendile, kes on juba teadlikud meie töö heast kvaliteedist. Soome firma MigoraWood OY tellimusel oleme valmistanud ja paigaldanud minigolfi radasid. Meie tähtsaimad eesmärgid on klientide rahulolu ja kvaliteetne toodang. Firma põhitoodanguks on: * Aiamööbli ja mööblidetailide valmistamine * Terrassid ja piirded * Aiad ja aiamoodulid * Moodul suvemajad, garaazid ja varjualused * Minigolfi rajad * Kopeerfrees-ja treitud tooted

Hinne 4


OÜ ABC Kliima
Aadress: Veerenni 53a/Töökoja 1 Tallinn 11313
tel: 6054534
e-mail: info@abckliima.ee
http://www.abckliima.ee
Piirkond: Harju maakond,
Valdkond: Küte, Energeetika, Ventilatsioon, Automaatika,

Info:
Missioon: OÜ ABC Kliima missiooniks on klientide kõigi vajaduste rahuldamine kliimaseadmete vallas, pakkudes kõrgekvaliteedilist ja mitmekesist tootevalikut. Olla klientidele igal ajal igas kohas kättesaadav – nii geograafiliselt kui ka virtuaalselt. Visioon: OÜ ABC Kliima on 5 aasta pärast kõigile tarbijagruppidele tuntud ja aktsepteeritud partner kõikide kliimaseadmete hankimises. OÜ ABC Kliima on jätkuvalt innovatiivne uute tehnoloogiate rakendamisel nii klienditeeninduses kui klientidele pakutavate lahenduste osas.

Hinne 4


AS Efipa
Aadress: Peterburi tee 90a 11415 Tallinn
tel: 601 2795
faks: 601 2794
e-mail: efipa@efipa.ee
http://www.efipa.ee
Piirkond: Harju maakond,
Valdkond: Küte, Energeetika, Automaatika,

Info:
AS Efipa müüb paigaldab ja hooldab hoone- ja soojusautomaatikat, katlaid ja katlamaju ning soojussõlmi. Meie eesmärgiks on pakkuda klientidele kvaliteetseid tooteid koos hea teeninduse ning kliendisõbralike hindadega.

Hinne 4


Estplast Tootmine OÜ
Aadress: Altmetsa tee 10/1, 74117 Maardu
tel: 6 339 252
faks: 6 339 251
e-mail: marketing@estplast.ee
http://www.estplast.ee
Piirkond: Harju maakond,
Valdkond: Ehitusmaterjalid,

Info:
Estplast Tootmine OÜ on Eesti kapitalil põhinev vahtpolüstüreenist soojustusplaatide tootmisele ja turustamisele spetsialiseerunud ettevõte. Maardus asuvas kaasaegses tehases alustati tootmist 2004. aasta alguses. 2006. aastal on tehases laiendatud tootmis – ja laopinda ning investeeritud täiendavalt uutesse tootmisseadmetesse. Kõrgkvaliteedi tagamiseks ja hoidmiseks on soetatud uus plokivorm ning tehniliselt on täiustatud seadmeid nii granulaatorite, lõikeseadmete kui ka pakkeliini osas. Täiustunud seadmepark võimaldab suurendada tootmisvõimsust ja laienenud laopind võimaldab kiirelt reageerida klientide tellimustele. Estplasti meeskond reageerib alati operatiivselt ning kohandub klientide vajadustele ja soovidele. Estplasti tegevus on suunatud kvaliteetse ning konkurentsivõimelise hinnaga ehitusmaterjali - vahtpolüstüreeni - tootmisele ja turustamisele. Estplast pakub oma klientidele kvaliteetset ja kõrgelt tunnustatud ehitusmaterjali, usaldusväärset partnerlust ja paindlikku hinnapoliitikat. Estplasti missioon: Ehitus- ja remonditeenuste kasutajate rahulolu parandamine läbi kvaliteetse ehitusmaterjali. Estplasti visioon: Olla ehitusteenuste pakkujatele ja ehitustarvete turustajatele tunnustatud partneriks. Estplast Tootmine OÜ on Eesti Ehitusmaterjalide Tootjate Liidu ja Eesti Kaubandus - Tööstuskoja liige

Hinne 4


AS Eraküte
Aadress: Punane 36, 13619 Tallinn
tel: 6107212
e-mail: erakyte@dalkia.ee
http://www.erakyte.ee
Piirkond: Harju maakond,
Valdkond: Küte,

Info:
25.03.1998 asutatud AS-i Eraküte pőhitegevusalaks on soojuse tootmine, jaotamine ja müük. Eraküte on Eesti energiaturul pikaajalise strateegiaga investor ja käitaja, kelle eesmärk on pakkuda kliendile soojusvarustuses maksimaalselt mugavat ja soodsa hinnaga täisteenindust. Erakütte aktsiakapital on 116 miljonit krooni. 2008 aasta käive oli 322 miljonit krooni ja soojust müüdi 409 GWh. Eraküte kuulub täielikult erakapitalile. Ettevőtte aktsiate kontrollpakk kuulub Prantsuse kontserni Veolia Environnement tütarettevőttele Dalkia International. Eraküte koos tütarfirmadega on tööandjaks 111-le inimesele. Eraküte kuulub samasse kontserni Tallinna Küttega.

Hinne 4


eGain Estonia
Aadress: Pärnu mnt 153, EE 11624 Tallin
tel: 6630321
faks: 6630325
e-mail: info@egain.ee
http://www.egain.se/ee/index.aspx
Piirkond: Harju maakond,
Valdkond: Energeetika, Mõõdistustööd,

Info:
Tavalistes küttesüsteemides juhitakse kütte tööd ainult hetke välistemperatuuri põhjal, võtmata arvesse tulevasi ilmamuutusi. Seega püsib pidev oht hoone üle- või alakütmiseks välistemperatuuri järsu muutumise korral. Ebatäpne küttesüsteemi reguleerimine toob aga endaga kaasa põhjendamatu energiakulu ja elanike rahulolematuse. eGain-meetod võtab lisaks hetke välistemperatuurile arvesse ka tulevasi välistemperatuuri muutusi, tuule ja päikese mõju ning hoone võimet salvestada enda konstruktsioonidesse soojusenergiat. See tagab stabiilse sisetemperatuuri minimaalse energiakuluga, mis avaldub elanike elamismugavuse paranemises ja väiksemates küttearvetes. eGain ennustusevastuvõtja sobib kokku kõikide meie turul olevate küttejuhtimissüsteemidega, tehes sellega ilmaennustusel põhineva küttejuhtimise kõikidele kättesaadavaks. Seadet on kerge paigaldada ning see ei vaja hooldust ja on töökindel. Meie eGainis, oleme orienteeritud võimalikult suurte energiasäästude saavutamisele. Seepärast teeme regulaarselt koos klientidega küttekulude kohta statistikat ning võrdleme seda eelnevate aastatega. Samuti võtame oma reguleerimistöös arvesse elanike ja hoone omanike tähelepanekuid. Koos kliendiga analüüsime saavutatud kokkuhoidu, samuti kogemusi paremast sisekliimast. Sel viisil tagame, et suudame rahuldada klientide vajadused kõige paremini.

Hinne 4


Rettig Radiaator AS
Aadress: Liimi 3 Tallinn 10621
tel: 6 706 906
faks: 6 706 907
e-mail: purmo@purmo.ee
http://www.purmo.com/et/index.htm
Piirkond: Harju maakond,
Valdkond: Küte, Energeetika,

Info:
Rettig Lämpö Oy sai alguse firmast Purmo Tuote, mis loodi Purmo külasaastal 1953. Purmo Tuote asutajad on Ivar Långnabba, Gunnar Skog ja Ingvar Granroth. Firma tootevalikusse kuulusid ainulaadne Purmo saag päikesetool Lepo-Lasse, lumelabidas Pyry-Pekka ning mitmed metallist tööriistad ja varuosad. Purmo saag sai eriti tuntuks ja sellest saadik on Purmo kaubamärk olnud tuntud ja hinnatud. Aastal 1959 ostis Purmo Tuote väikese metallifirma, Terjärv Värme-element, mis valmistas plekkradiaatoreid. Radaatori mudelile tehti palju parandusi ja tootmisliinid uuendati. Tootearenduse tulemusena lisati veeplaadile konvektiivpind. Sellega kasvas õhu liikumine ja soojusväljastus ning konkurentsivõimelisus. Nüüd oli Purmol õnnestunud toode Soomes ja eksport Suurbritanniasse ning Saksamaale algas 1960-70ndatel. OY Rettig AB ostis Purmo Tuote aastal 1971 ja see oli Rettigi esimene radiaatoritehas. OY Rettig AB omas ka tubaka- ja maiustuste tehaseid. Rettig keskendus üha enam radiaatorite tootmisele ja tänaseks kuulub kontserni, mis on Euroopa suurim radiaatori valmistaja, 7 erinevat radiaatorite kaubamärki.

Hinne 4


Saku Metall AS
Aadress: Saku tn 13, Tallinn, 11314
tel: 611 8400
e-mail: info@sakumetall.ee
http://www.sakumetall.ee/
Piirkond: Harju maakond,
Valdkond: Välispiirded, Ehitusmaterjalid,

Info:
AS Saku Metall loodi 1991.a. Ettevõttel on rohkem kui viieteistkümne aastane metalluste valmistamise kogemus. Saku Metall toodang jaguneb allhanketööde ja uksetootmise (metalluksed, profiiluksed, -seinad, -aknad, lükanduksed, suitsetamisruumid, garaaži- ja tööstuslikud tõstuksed ja laadimissillad) vahel. Eraldi teenusena pakume uste hooldust ja remonti. Peakontor asub Tallinnas Saku tn 13, kuid suur osa tootmisest on viidud Rae valda Põrguvälja teele, Karjaverre. Uksetehase toodangus on Fuego Light, Forster Presto, Forster Therm profiilist uksed, seinad, mitteavatavad aknad ja Nordic R54 süsteemist fassaadid. Oluliseks müügiartikliks on tuletõkkeuksed ja turvauksed (sealhulgas korteriuksed, sise- ja välisuksed, korrusmajade kahepoolsed uksed ja tehniliste ruumide vaheuksed, luugid). Lisaks müüme Assa, Abloy, Cisa lukutooteid ja Helaform liuguste kandesüsteeme. Sektsioontõstustele pakume automaatavamise seadmeid firmadelt SOMMER (Saksa) ja OVITOR (Soome), ning tavaustele firmalt ABLOY. AS Saku Metall esindused asuvad ka Lätis SIA Saku Metals ja koostööpartnerid on Venemaal, Soomes ning teistes Läänemere regiooni maades. 2007. aasta lõpu seisuga töötab ettevõttes üle 360 inimese. AS Saku Metall on endiselt kiiresti arenev tootmisettevõte. Seda näitavad nii käibe, kasumi kui ka töötajate arvu suurenemine.

Hinne 4


Bonus Projekt OÜ
Aadress: Kakumäe tee 42, Tallinn, Harjumaa, 13516
tel: 6710336
faks: 6710339
e-mail: info@bonusprojekt.ee
http://www.bonusprojekt.ee/
Piirkond: Harju maakond,
Valdkond: Mõõdistustööd, Projekteerimine,

Info:
Bonus Projekt OÜ on 2006 aastal asutatud, kodumaisel kapitalil põhinev ettevõte. Oleme noor ja arenev ettevõte, mis pakub kinnisvaraturul esindusteenust. Meie meeskond omab pikajalist kogemust nii kinnisvara kui ka ehitusega seotud asjaajamistes. Töötame partneritega, kes moodustavad meie ümber tugeva, asjaliku ja teotahtelise võrgustiku. Meil on hea meel tõdeda, et teeme koostööd Eesti kinnisvaraturu suurte tegijatega. OÜ Bonus Projekt juhatus on kahe liikmeline: Guido Miller Keit Pihl

Hinne 4


KÜ Ehituspartner OÜ
Aadress: Küüni 7 , Tartu, Tartumaa, 51004
tel: 7 427 510, 50 90 607
e-mail: info@kyep.ee
http://www.kyep.ee/
Piirkond: Tartu maakond,
Valdkond: Üldehitustööd,

Info:
Üldehitustööd teie korteriühistule!

Hinne 4


Hausers Grupp OÜ
Aadress: Mustamäe tee 55, Tallinn, Harjumaa, 10621
tel: 6888 748, 52 21 450
faks: 6888 747
e-mail: hausers@hausers.ee
http://www.hausers.ee
Piirkond: Harju maakond,
Valdkond: Üldehitustööd, Ehituskorraldus, Projekteerimine,

Info:
Kui soovite kõrget kvaliteeti ja häid garantiitingimusi pakkuvat usaldusväärset koostööpartnerit ehitusalal, võtke meiega ühendust! Soovime olla Teile maksimaalselt kasulikud, pakkudes kõiki ehitusega seotud teenuseid. Meie peamisteks tegevusaladeks on ehituse peatöövõtt ja projekteerimine ning meil on kogemusi suurte ja keerukate ehitusprojektide juhtimisel. Võite selles veenduda, kui tutvute kodulehel meie hetkel töös olevate ja juba teostatud ehitistega. Ühena vähestest peatöövõtjatest Eestis pakume 3 aastast garantiid kõigile meie poolt teostatud ehitusprojektidele. Kindel kvaliteet alates projektist kuni teostuseni! Omame juhtimissüsteeme ISO 9001:2000; ISO 14001:2004 ja OHSAS 18001:2007, mis süstematiseerivad meie ettevõtte sisemist tegevust ning millega tagatakse usaldusväärne kliendi – ja partnerlussuhe. Hausers Grupp on Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ja Eesti Ehitusettevõtjate Liidu liige.

Hinne 4


Mesa Eesti OÜ
Aadress: Juhkentali 32-5, Tallinn, Harjumaa, 10132
tel: 661 4091
faks: 653 5199
e-mail: mesa@mesa.ee
http://www.mesa.ee/
Piirkond: Harju maakond,
Valdkond: Küte, Mõõdistustööd, Ventilatsioon,

Info:
Firma põhitegevusalaks on kütte- ja veekulude individuaalse arvestussüsteemi juurutamine mitmepereelamutes ja ärihoonetes. Oleme tegelenud Eestis 1999 aastast küttekulude arvestamisega ja vastavate seadmete müümisega. Ema ettevõtte Saksamaal on küttekulu jaotamisega tegelenud juba aastast 1974. Selline kogemuste pagas annab meile pädevust ka raskete objektidega tegelemiseks. Müüme soojusenergia ja tarbevee mõõteseadmeid. Teenusena pakume mitmepereelamutele ja ärihoonetele mõõteseadmetelt tarbimisandmete kogumist ja töötlemist. Samas on võimalus saada mitmepereelamutele individuaalset prügiarvestussüsteemi. Mis on tänu prügi hindade tõusule järjest aktuaalsemaks muutumas. MESA kodulehekülg tutvustab individuaalse arvestussüsteemi põhimõtet ja energiasäästuvõimalusi. Tasuta konsultatsioonil leiame teile sobiva lahenduse ja majanduslikult põhjendatud energiasäästumeetmed. Uue asjana pakume meie õli ja teiste raskete kütteõlide mõõtmis seadmeid.

Hinne 3.67


Termex OÜ
Aadress: Sütiste tee 21 13419 Tallinn
tel: 6575333
e-mail: info@termex.ee
http://www.termex.ee
Piirkond: Harju maakond,
Valdkond: Energeetika, Ventilatsioon,

Info:
Detsentraalne ventilatsioon!

Hinne 3.33


KH Energia-Konsult AS
Aadress: Laki 13, 12915 Tallinn
tel: 659 8970
faks: 654 6714
e-mail: kh@energia-konsult.ee
http://www.energia-konsult.ee/
Piirkond: Harju maakond,
Valdkond: Energeetika, Mõõdistustööd, Projekteerimine,

Info:
Elektritööd, elektripaigaldiste projekteerimine, tehniline kontroll, käit ja kontrollmõõtmised. Valvesignalisatsioonisüsteemide projekteerimine ja paigaldus. Avatud Registrinumber 24H(rikked);E-R 08:00-16:30 10303995 Filiaalid Toote/teenuse info Elektrisüsteem ÜLE EESTI Projekteerimine, ehitus, paigaldus, hooldus, remont. Elektritööd (sise, välis) Teostab suuremahulisi töid alltöövõtjana, koos juurdekuuluvate el. materjalidega. Tallinna tänavavalgustuse hooldus. Elektripaigaldiste projekteerimine, tehniline kontroll, kontrollmõõtmised.

Hinne 3.33


ART Kütteseadmed OÜ
Aadress: Jaama 3 , 76605 Keila
tel: 6588060
e-mail: info@kytteseadmed.ee
http://www.kytteseadmed.ee/
Piirkond: Harju maakond,
Valdkond: Küte, Energeetika, Automaatika,

Info:
ART Kütteseadmed OÜ on Eesti erakapitalil põhinev firma, pakkumaks siinsel turul erinevaid soojusseadmeid alates kodumajapidamises kasutatavatest seadmetest kuni tööstustarbijateni. Toote valikus on üle 1000 erineva toote millest enam levinumad hoiame laos ning tellitavate toodete tarneajad on lühikesed. Pakume erinevaid katlaid mille kütmine toimub kergeõli, raskeõli, gaasi või biokütusega ning millega saab toota kas auru või soojendada küttevett. Samuti pakume erinevaid radiaatorsüsteeme (põranda/seinaradiaatorid), põranda- ja õhkküttesüsteeme ning komplekteerime täisautomaatseid soojussõlmi. Lisaks pakume seadmeid erinevatele süsteemidele ja tootmisprotseduuridele kus kasutatakse auru. Ettevõtte tegevusaladeks on soojusseadmete maaletoomine, jae- ja projektimüük, kliendi nõustamine, projekteerimine, omanikujäelevalve, süsteemi ehitamine (läbi partnerite) ning garantiihooldus.

Hinne 3.33


Ruukki Products AS
Aadress: Turba 7, Pärnu, Pärnumaa, 80010
tel: 447 9900 Tasuta infotelefon 1914
faks: 447 9999
e-mail: ehitus.ee@ruukki.com
http://www.ruukki.com/ee
Piirkond: Pärnu maakond,
Valdkond: Ehitusmaterjalid,

Info:
Rautaruukki tarnib metallist komponente, süsteeme ja terviklahendusi ehitus- ja masinaehitustööstusele. Ettevõttel on lai valik metallitooteid ja teenuseid. Rautaruukki tegutseb 26 riigis ja annab tööd 13 000 inimesele. Müügikäive 2008. aastal oli 3,9 miljardit eurot. Ettevõtte aktsia on noteeritud NASDAQ OMX Helsingi Börsil (Rautaruukki Oyj: RTRKS). Kontsern kasutab turundusnime Ruukki.

Hinne 3


OÜ Plaat Detail
Aadress: Suur-Paala 5, 13619 Tallinn
tel: 6 007 666
e-mail: plaat@plaatdetail.ee
http://www.plaatdetail.ee
Piirkond: Harju maakond,
Valdkond: Ehitusmaterjalid,

Info:
OÜ Plaat Detail on FORMICA kõrgsurvelaminaatide esindaja Baltimaades. Firma on asutatud 1996. aastal Tallinnas. OÜ Plaat Detail tegeleb lisaks laminaadi müügile ka laminaadist toodete valmistamisega. Meie peamisteks klientideks on mööblitootjad, sisustus- ja ehitusettevõtted ning ehitusmaterjalide kauplused. Meie tegevuses võib eristada kolme põhisuunda: * Kõrgsurvelaminaadi hulgimüük * Laminaadiga kaetud aknalaudade , töötasapindade ja mööbliuste tootmine ning hulgimüük * Laminaadiga kaetud toodete valmistamine allhanke korras: (mõõtulõigatud töötasapinnad ja aknalauad, eriääristega töötasapinnad, riiulielemendid, seinakilbid ja muud laminaadiga kaetud tooted). Meie eesmärk on pakkuda kõrgsurvelaminaati ja laminaadist valmistatud tooteid lühima tarnetähtajaga ja parima kvaliteediga! Saavutamaks seda eesmärki oleme rajanud Tallinnasse ühe Põhjamaade suurima laminaadilao, kus on koheselt saadaval üle 300 erineva dekoori, kokku üle 25 000 m² laminaati. Samuti on Plaat Detaili tootmisüksus varustatud eranditult uute ja kaasaegsete seadmetega. Toodete valmistamisel kasutame kõrgkvaliteedilist Eesti puitlaastplaati (PLP), mis on valmistatud Pärnu Plaaditehases.

Hinne 3


Kinema OÜ
Aadress: Kesk tee 23, Jüri Tehnopark, Aaviku küla , Rae vald, Harjumaa, 75305
tel: 6 599 166
faks: 6 599 177
e-mail: info@kinema.ee
http://www.kinema.ee/
Piirkond: Harju maakond,
Valdkond: Välispiirded, Ehitusmaterjalid,

Info:
* Kontakt * Hooldusinfo * Soodustooted * Ettevõttest OÜ Kinema on Eesti erakapitalil põhinev ettevõte, mis asutati 1992. aastal, eesmärgiga müüa Taani tootja Nassau ülestõstetavaid sektsioonuksi Eesti turul. 1996. aastal lõi ettevõte oma tootmisüksuse Viljandis ning alustas iseseisvalt Kinema ülestõstetavate sektsioonuste tootmist.Tänaseks on ettevõttest kujunenud organisatsioon, kellel on tütarettevõte Lätis ning edasimüüjad Skandinaavia turgudel. Kinema tõstuksi on turustatud projektimüügi raames ka Venemaale, Valgevenesse, Leetu ja Saksamaale. Olles võtnud eesmärgiks pakkuda oma klientidele terviklahendusi nii erasektoris, kui ka tööstussektoris, oleme aktiivselt otsinud ettevõtte tooteportfelli tooteid, mis tagavad ka kõige nõudlikuma kliendi rahulolu. Meie tootevalikust võib täna leida tõstuksi, käärtõstukeid, laadimissildu ja -tihendeid, laadimismaju, kiirrulluksi, külmkambriuksi, aiavärava ajameid, tõkkepuid, liuguste automaatikat, voldikuksi, tulekindlaid metalluksi, parklasüsteeme jt. Kõik esindatavad kaubamärgid kuuluvad Euroopas oma ala juhtivate tootjate hulka. Tuntumad nendest on Stertil, Marco, Nassau, Faac, Novoferm jne. Kõik mis liigub, see kulub. Lisaks toodete müügile pakume ka oma lõpptarbijatele hooldus- ning paigaldusteenust. Täna töötab meie hooldus- ja paigaldusmeeskonnas 13 kogemustega spetsialisti, kes on valmis koheselt reageerima ning leidma lahendusi ka kõige keerukamatele objektidele. Tagamaks kiiret hooldus- ja paigaldusteenust, oleme loonud efektiivse lao ning infosüsteemi, mille abil on garanteeritud enam kasutatavate varuosade saadavus ning kiire info liikumine. Järjepidevad investeeringud tehnoloogiasse, inimestesse ning turundusse on taganud ettevõttele järjepideva arengu, mille tulemusel oleme saavutanud kindla turuliidri positsiooni Eestis ja stabiilselt ning eesmärgikindlalt areneva ettevõtte maine välisturgudel. Oma tegutsemise jooksul oleme loonud ettevõtte, mis on usaldusväärne partner nii oma klientidele kui hankijatele ning kus meie kõige suuremal varal, töötajatel, on eneseteostust ja arenemisvõimalust pakkuv töökeskkond.

Hinne 3


Fagel OÜ
Aadress: Mäealuse 1, Tallinn, Harjumaa, 12618
tel: 656 53 90
e-mail: fagel@fagel.ee
http://www.fagel.ee/
Piirkond: Harju maakond,
Valdkond: Välispiirded, Automaatika,

Info:
Fagel OÜ on Eesti aedade ja väravate turul üks esimesi ning juhtivaid ettevõtteid. Fageli eesmärgiks on pakkuda oma klientidele efektiivseid, vastupidavaid ning kaasaegse disainiga välispiirete lahendusi. Konkurentidest eristab meid laiaulatuslikum ning kvaliteetsem toodete valik. Pakume erinevaid aedu, piirdeid, tiib- ja liugväravaid. Väravate ja läbipääsusüsteemide osas suudame oma kliendile pakkuda komplektset, funktisonaalset ning läbimõeldud lahendust, mis tagab kliendi rahulolu. Tänu koostööle oma ala tippspetsialistidega (näiteks EMT) suudame pakkuda erinevaid lahendusi automaatika valdkonnas. Tegeleme iga projektiga individuaalselt, töötades välja kliendi nõudmistele kõige sobilikuma ning optimaalsema lahenduse. Kaubamärgi Fagel alla kuuluvate ettevõtete eelkäija asutati 1992. aastal, tegevusvaldkonnaks oli ja on ka praegu mitmesuguste välispiirete, automatiseeritud läbipääsu- ja kontrollsüsteemide müük, paigaldus ja teenindus. Alates 1994. aastast on Fagel Eesti suurim ja tuntuim metallpiirete- ja aiaehitusele spetsialiseerunud ettevõtte. Tänaseks kuulub Fagel'i ettevõtete gruppi oma tootmisfirma, logistikafirma, kinnisvarahalduse ettevõte ja sõsarfirmad Lätis ja Leedus. Ettevõttel on aastate jooksul välja kujunenud kindlad ja usaldusväärsed koostööpartnerid, tarnijateks on Euroopa suurimad aiatööstuse ettevõtted nagu Bekaert (www.betafence.com), Heras (www.heras.com), Nice (www.nice.com), Came (www.came.it) ja teised. Hoolikalt valitud tootjate ring võimaldab meie klientidele pakkuda tooteid, mida iseloomustavad kõrged ekspluatatsioonilised, tehnilised ja esteetilised omadused. 22.08.2003. aastal tunnistati Fagel OÜ kvaliteedijuhtimissüsteemi ISO 9001:2000 sertifikaadi vääriliseks. Fagel OÜ kvaliteedijuhtimissüteemi (ISO 9001:2000) on viimati auditeeritud BVQI International poolt 31.08.2007.a.

Hinne 3


Ehituskonsult Grupp OÜ
Aadress: Kadaka tee 5 TALLINN, Tallinn, Harjumaa, 10621
tel: 6 31 30 67
faks: 6 31 30 67
e-mail: info@ehituskonsultgrupp.ee
http://www.ehituskonsultgrupp.ee/
Piirkond: Harju maakond,
Valdkond: Ehitusjärelvalve, Ehituskorraldus, Mõõdistustööd, Projekteerimine, Ehitiste ekspertiis,

Info:
OÜ Ehituskonsult Grupp asutatud eesmärgiga pakkuda tipptasemel teenuseid omaniku ehitusjärelvalve sfääris, milleks on ehituskonsultatsioonid, ehitiste ekspertiiside tegemine ja ehitusjuhtimine. Meie ülesanne on leida klientide probleemidele parimaid lahendusi, mis on seotud ehitusega. Firma spetsialistid töötavad Teiega alates projekteerimisest, kogu ehitusprotsessi ajal, kuni lõpetamiseni. See aitab Teil hoiduda ettenägematustest, keerulistest olukordadest ja liigsetest kulutustest. Teile pakutavas teenustepaketis sisaldub objekti riskikindlustus. OÜ Ehituskonsult Grupp on registreeritud riiklikus majandustegevuse registris(www.mkm.ee/mtr) kui järgmiste teenuste pakkuja: Omanikujärelevalve- EEO000929; Ehitiste ekspertiiside tegemine- EEK000458; Ehitusjuhtimine- EEJ000922; Ehitamine- EEH001818; Hoonete energiamärgis- EHM000034.

Hinne 3


Heating Expert OÜ
Aadress: Põllu 11, Luige, Harjumaa, 75401
tel: 652 5441, 677 7355
faks: 652 5442
e-mail: info@kytteexpert.eu
http://www.kytteexpert.eu/
Piirkond: Harju maakond,
Valdkond: Küte, Energeetika,

Info:
Oleme spetsialiseerunud küttesüsteemide säästlikule renoveerimisele vanades kortermajades. Teenuste ja toodete paketti oleme koondanud kõik võimalikud energiasäästu meetmed. Koostame ühistu koosoleku tarbeks vajalikud eelpakkumised/tasuvusarvutused (tasuta), teostame hoone energiaauditi ning termograafia, koostame küttesüsteemile renoveerimistööde projekti ning pakume ka projektijuhtimise ja ehitusjärelvalve teenust. Et tööde eelarve terve mõistuse piiridesse jääks, siis hoolitseme kallimate seadmete tarnete eest. Toome teise põhitegevusalana otse tehastest terasradiaatoreid, kütteseadmeid, individuaalsete soojusmõõtjate süsteeme jne. Kuna kütteseadmete kvaliteedil on Eesti külmas kliimas väga tähtis roll kanda, siis eelistame tarnijatehastena soliidseid Euroopa tootjaid, kes on piisavalt suured pakkumaks ka konkurentsivõimelist hinda. Lisaks veel omame piisavat kogemust alternatiivenergia vallas, et lahendada ühistu kütmine soovi korral nt päikesepatareide, soojuspumba vms.

Hinne 3


Eesti Termotehnika AS
Aadress: Kasesalu 4, SAUE, 76505
tel: 656 5106
e-mail: info@termotehnika.ee
http://www.termotehnika.ee
Piirkond: Harju maakond,
Valdkond: Küte, Ventilatsioon, Automaatika,

Info:
AS Eesti Termotehnika toodab täisautomaatseid soojussõlmesid hoonete kütteks, ventilatsiooniks ja sooja tarbevee valmistamiseks. AS Eesti Termotehnika alustas oma tegevust 1989. aastal Eesti-Soome ühisettevõttena olles esimene soojussõlmede ja plaatsoojusvahetite tootmisele spetsialiseerunud firma Eestis. Alates aastast 2000 on Eesti Termotehnika autoriseeritud soojussõlmede valmistaja firmale SWEP International AB. Eesti Termotehnika toodang vastab Euroopa Liidu ohutus- ja kvaliteedinõuetele (CE-märgistus) ning Venemaa GOST-R nõuetele. Ettevõttes on juurutatud kvaliteedijuhtimissüsteem ISO 9001, mis annab klientidele suurema kindlustunde meiega suheldes ning tagab toodangule ühtlase kvaliteedi. Sertifikaadi väljastas 2001. aastal Lloyd Register. Kvaliteedi tagamiseks toimub mitmekülgne toodangu kontroll. Kõik soojussõlmed ja –vahetid läbivad survetesti. Pideva parendamise eesmärgil vaatame me regulaarselt üle oma sisemised tööprotseduurid ja tootmismeetodid.

Hinne 3


KTS Baltic OÜ
Aadress: Kadaka tee 50/11, Tallinn, Harjumaa, 12915
tel: 6 54 71 50
faks: 6 33 90 39
e-mail: info@ktsbaltic.ee
http://www.ktsbaltic.ee/
Piirkond: Harju maakond,
Valdkond: Küte, Vesi,

Info:
Osaühing KTS Baltic loodi 2000. aastal. Ettevõtte põhitegevuseks on sanitaar– ja soojustehnika toodete hulgi–ja jaemüük. Pakume valmislahendusi ja tooteid nii veevarustus-, kui ka gaasi- ja küttevaldkonnas. Firma missiooniks on kvaliteetse kauba pakkumine mõistliku hinnaga. Meie koostööpartneriteks on tuntud tootjad, kes tagavad toodetele vastava kvaliteedi ja regulaarsed kaubatarned. Kõik meie tooted on sertifitseeritud, nad vastavad kõige kõrgematele nõuetele ning omavad tootjapoolset garantiid.

Hinne 3


Servomax OÜ
Aadress: Paldiski mnt 247, Tallinn, Harjumaa, 13520
tel: 6748285, 56245025
e-mail: info@fassaadisysteem.ee
http://www.fassaadisysteem.ee/
Piirkond: Harju maakond,
Valdkond: Välispiirded, Üldehitustööd,

Info:
* Võta ühendust * Garantii tingimused Fassaadile 20 aastat garantiid E-mail Trüki PDF Saksa firmad KREISEL ja EJOT pakuvad Teile koostöös Fassaadiehitusfirmadega võimaluse muuta oma maja energiasäästlikuks ja kauniks, suurendades sellega Teie kinnisvara väärtust ja pikendades maja eluiga. Võttes ehitusjärelvalve meilt, pakume 20 aastast garantiid soojustusüsteemile ja 5 aastast garantiid fassaadi viimistlusele. Vajalike investeeringute tegemiseks oma kinnisvara väärtuse säilimisse või tõstmisse pakub Sampo Pank Teie korteriühistule renoveerimislaenu. Renoveerimislaenu eelised: * tulemus on võimalik saavutada kiiremini kui aastatega raha kogudes * annab tulevikus võimaluse vähendada igakuiseid kulutusi * kõik vajalikud remonttööd saavad tehtud üheaegselt * paraneb korteriomanike elukeskkond * laen vormistatakse kiiresti Kuidas toimub Teiega koostöö? * Teeme Teile tasuta presentatsiooni fassaadisüsteemi tehnoloogia kasulikkusest * Koostame hinnapakkumise Teie majale fassaadisüsteemi paigalduse kohta * Leiame Teile koostöös Sampo Pangaga sobiva finantseerimislahenduse * Vormistame lepingu koos garantiitingimustega * Teostame fassaadi soojustamistööd * Anname Teile üle objekti koos garantiiga * Naudime loodud elukeskkonda

Hinne 2.75


TERMOPROFF OÜ
Aadress: Ringtee 25, 50105 Tartu
tel: 7341134
e-mail: pilt@termoproff.ee
http://www.termoproff.ee
Piirkond: Tartu maakond,
Valdkond: Termograafia, Mõõdistustööd, Energiaaudit,

Info:

Hinne 2.6


OÜ Energiasäästubüroo
Aadress: Tartu mnt. 80J, 10112 Tallinn
tel: 660 6656
faks: 660 6653
e-mail: info@energiaaudit.ee
http://www.energiaaudit.ee
Piirkond: Harju maakond,
Valdkond: Ehitusjärelvalve, Ehituskorraldus, Termograafia, Mõõdistustööd, Projekteerimine, Energiaaudit, Ehitiste ekspertiis,

Info:

Hinne 2


Atlas AS
Aadress: Viadukti tee 30, Tallinn, Harjumaa, 11313
tel: 670 0089
e-mail: atlassegud@hot.ee
http://www.atlassegud.ee/
Piirkond: Valdkond: Välispiirded, Üldehitustööd, Ehitusmaterjalid,

Info:
AS Atlas Segud Reg.nr. 10239765 asutati 1995.a. Firma põhitegevuseks on firma "ATLAS" ehitussegude maaletoomine ja edasimüümine. Meie kauplus-laos Viadukti 30 on saadaval ka teisi ehitussegusid tootvate firmade tooteid. Alates 2002.a tegeleme ka fassaadide soojustamise ja viimistlusega.

Hinne 2


Säästvad Ehituslahendused OÜ
Aadress: Tare 7-3, Tallinn, 10135
tel: 56 665 425
e-mail: info@ehituslahendused.ee
http://www.ehituslahendused.ee
Piirkond: Harju maakond,
Valdkond: Koolitus, Konsultatsioon, Ehitusmaterjalid,

Info:
Säästvad Ehituslahendused OÜ on asutatud 2007. aasta kevadkuudel. Ettevõtte on spetsialiseerunud viimistlustöödele, kasutades eranditult looduslikke ja traditsioonilisi ehitusmaterjale. Meie põhitegevuste hulgast võib leida traditsioonilisi krohvimis- ja värvimistöid, eksootilisi ja dekoratiivseid pinnaviimistlusi, soojustamist looduslike materjalidega ning palju muud. Pakume terviklahendusi hoone sise- ja välisviimistlusele. Lisaks aitame erialaste konsultatsioonidega ning viime läbi seminare ja koolitusi. Põhiliselt tegutseme Tallinnas, siinsetes miljööväärtuslikes eluasemepiirkondades nagu Kalamaja, Kadriorg, Pelgulinn, Kassisaba, Veerenni jne. Järjest enam oleme ette võtnud huvitavaid restaureerimis, konserveerimis objekte ning ökoloogilise ehitusega seotud projekte väljaspool pealinna. Ettevõtte meeskonda kuuluvad oma ala parimad meistrid, seda nii teoorias kui praktikas. Säästva ehitamise alaseid kogemusi on kogutud nii kodumaalt kui ka mitmetest välisriikidest. Meie meisitrid on läbinud erinevaid täiendkoolituskursusi ja õppepäevi. Säästvad Ehituslahendused OÜ tänab Tööturuametit, Tallinna Ettevõtlusametit ja Ettevõtluse Arendamise Sihtasutust igakülgse toetuse eest ettevõtlusega alustamisel ja meistrite erialasel koolitamisel.

Hinne 1.5


OÜ Rosenberg Energeetika
Aadress: Begoonia 3, Viimsi vald ,74001, Harjumaa
tel: 53052124
e-mail: paul@soekodu.ee
http://www.soekodu.ee
Piirkond: Harju maakond,
Valdkond: Koolitus, Termograafia, Energeetika, Energiaaudit,

Info:
OÜ Rosenberg Energeetika on Eesti kapitalil põhinev perefirma, kus tegutsevad tipp-spetsialistid on kõik erialaste kutsetunnistustega ja omab vastavaid registreeringuid Majandustegevuse registris. Energiaauditi, termograafia ja energiamärgise teenuseid pakume SoeKodu.ee kaubamärgi all. Meie eesmärgiks on pakkuda kvaliteet teenuseid ehitiste energiatarbimise ja mugava elukeskkonna valdkonnas. Lisaks viime läbi täienduskoolitusi elektroenergeetika valdkonnas. Loe edasi täpsemalt meie teenuste kohta

Hinne 1.33


OÜ IDEE INVESTEERINGUD
Aadress: Soosambla 13, Laagri, Harjumaa, 76401
tel: 50 54 164
e-mail: indrek@energiamark.ee
http://www.energiamark.ee/
Piirkond: Harju maakond,
Valdkond: Termograafia, Mõõdistustööd, Energiaaudit,

Info:
Pidevalt vähenevate energiavarude ja kallinevate energiahindade tõttu on maailmas tekkinud vajadus energia kokkuhoiuks. Säästes energiat, vähendame ka oluliselt enda igapäevaseid kulutusi. Meie ülesanne on pakkuda oma klientidele parimaid lahendusi, mis on seotud energia kokkuhoiuga hoonetes. OÜ Idee Invesreeringud kaubamärgiga energiamark.ee on registreeritud riiklikus majandustegevuse registris (mtr.mkm.ee), kui järgmiste teenuste pakkuja: EHM000027 - Hoonete energiamärgis EHA000046 - Hoonete energiaaudit EEK000609 - Ehitiste ekspertiiside tegemine EEO001919 - Omaniku järelvalve EPE000469 - Ehitusprojektide ekspertiiside tegemine EEH004090 - Ehitamine

Hinne 1


Soojuspilt OÜ
Aadress: Vikerlase 15-164 ,13616 Tallinn
tel: 50 11 695
faks: 685 49 45
e-mail: info@soojuspilt.ee
http://www.soojuspilt.ee
Piirkond: Harju maakond,
Valdkond: Konsultatsioon, Termograafia, Energeetika, Energiaaudit,

Info:
Eesmärk - Võimalus ehitisi paremini hallata , energiat kokku hoida ja elukeskkonda väärtustada. Meie missiooniks on anda ehitusalast konsultatsiooni lõpp-, ehk väiketarbijale kes vajab kindlust, et tänane otsus uue elukoha soetamisel oleks ka aastate pärast vastuvõetav või vana elukoha renoveerimisel tekkinud probleemid leiaks õige ning kiire lahenduse. Energiamärgis, Energiapass -küsi kindlasti pakkumist!

Hinne 0


Smart-Globe Solutions OÜ
Aadress: Ehitajate tee 5, Tallinn
tel: 52 323 53
e-mail: info@wattsonholmes.eu
http://wattsonholmes.eu/
Piirkond: Harju maakond,
Valdkond: Energeetika, Energiaaudit,

Info:
•Säästa oma elektrikuludelt kuni 25% •Oma paarimehe Holmesiga hoiab Wattson Sinu kodu või kontori elektritarbimisel silma peal jagades Sulle olulist infot optimeerimisotsuste langetamiseks •Wattson näitab reaalajas kui palju Sinu kodu või kontor tarbib elektrienergiat •Lisaks võimsusele näitab seade kui palju Sinu tarbimise Sulle maksma läheb •Saad teada elektriseadmete osakaalud kogutarbimises ning sellega säästupotentsiaali oma majapidamises või kontoris •Seadme kasutamine on odav ja lihtne


Säästva arengu ja halduse portaal | info@property24.ee

     Videoteek
300 aastat fossiilseid kütuseid 300 sekundiga!
Fantastiline graafiline läbilõige faktidega töösturevolutsioonist kuni globaalsete energeetika- ja kliimaprobleemideni!
Carlota Perez - 2020 Shaping Ideas
Muljetavaldavad ideed maailmakuulsalt professorilt keskkonna, ühiskonna ja tuleviku analüüsis.
Passiivmaja minutiga
Video madala energiakuluga passiivmaja elementide montaazist Oslo lähedal Norras. Kvaliteetse karkassi paigaldamiseks kulus 4 päeva.

     Ideed
1. Päeva moto: kõik mis teed- tee hästi!
2. Elu on lihtne aga inimene järjekindlalt muudab seda keeruliseks!
3. Nihil difficile volenti- miski ei ole raske neile kes seda tahavad!

     Reklaam
banner

EAS
banner

E- ehitus
Energe.it