Registreeru    
EST        
Eesti Energia Energiasäästu portaal
Kvatro
ESILEHT
ERAISIK
ÜHISTU
ETTEVÕTJA
 
Tagasi
Brüsselis esitletakse Eesti kogemust elamumajanduses toimunud protsesside suunamisel06.05.2010

Brüsselis esitletakse Eesti kogemust elamumajanduses toimunud protsesside suunamisel kui üht edukamat näidet Ida-Euroopas

Eesti Korteriühistute Liidu juhatuse esimees Andres Jaadla peab 4. mail Brüsselis toimuval energiatõhususe konverentsil ettekande Eesti kogemustest ning ühistegevuse rollist eluasemevaldkonna arendamisel ning energiasäästu saavutamisel.

Konverents keskendub energiatõhususe saavutamisega seotud väljakutsetele ning vajalike lahenduste otsimisele eluasemevaldkonnas. Eesti näide on valitud tutvustatavate praktikate hulka kui Ida-Euroopa edulugu elamumajanduses toimunud protsesside suunamisel.

Konverentsi avasõnad lausuvad Euroopa Parlamendi saadikud Karima Delli, Daniel Cohn-Bendit ja Euroopa Komisjoni regionaalpoliitika volinik Johannes Hahn. Konverentsi korraldab Euroopa Parlamendi Roheliste/ Euroopa Vabaliidu fraktsioon.

4. mail toimuva konverentsi eesmärgiks on rõhutada vajadust muuta energiatõhususe küsimus elamumajanduses ja energiasäästlikkuse saavutamine eluasemetes Euroopa prioriteediks.

Eestil on Euroopale tutvustamist väärivaid kogemusi energiatõhususe meetmete ja taastuvenergia projektide rakendamisel nii omavalitsuste tasandil kui ka ühistegelikus mittetulundustegevuses, mille üheks ainulaadsemaks näiteks Euroopas võib pidada Eesti Korteriühistute Liidu tegevust.

Eesti kogemusi tutvustavas ettekandes tulevad vaatluse alla nii hetkeprobleemid energiasäästu saavutamisel elamumajanduses kui ka mõned Eestis praktikas rakendamist leidnud lahendused, et motiveerida eluasemeomanikke energiat tõhusamalt tarbima.
Allikas: city24.ee

 


Säästva arengu ja halduse portaal | info@property24.ee

     Videoteek
300 aastat fossiilseid kütuseid 300 sekundiga!
Fantastiline graafiline läbilõige faktidega töösturevolutsioonist kuni globaalsete energeetika- ja kliimaprobleemideni!
Carlota Perez - 2020 Shaping Ideas
Muljetavaldavad ideed maailmakuulsalt professorilt keskkonna, ühiskonna ja tuleviku analüüsis.
Passiivmaja minutiga
Video madala energiakuluga passiivmaja elementide montaazist Oslo lähedal Norras. Kvaliteetse karkassi paigaldamiseks kulus 4 päeva.

     Ideed
1. Päeva moto: kõik mis teed- tee hästi!
2. Elu on lihtne aga inimene järjekindlalt muudab seda keeruliseks!
3. Nihil difficile volenti- miski ei ole raske neile kes seda tahavad!

     Reklaam
banner

EAS
banner

E- ehitus
Energe.it