Registreeru    
EST        
Eesti Energia Energiasäästu portaal
Kvatro
ESILEHT
ERAISIK
ÜHISTU
ETTEVÕTJA
 
Tagasi
Esmaspäeval toimub seminar „Sääst korteriühistus“05.11.2009

Esmaspäeval, 9. novembril toimub Tallinnas KredExi energiasäästunädala tasuta avaseminar „Sääst korteriühistus“, kus suured teenusorganisatsioonid selgitavad korteriühistu juhtidele ja liikmetele kokkuhoiu võimalusi ning jagavad säästuideid keeruliste aegade üle elamiseks.

Kell 10:15 Rahvusramatukogu konverentsisaalis toimuval seminaril esinevad ettekannetega Majandus- ja kommunikatsiooniministeerium, Tallinna Linn, KredEx, Eesti Gaas, Eesti Energia, Tallinna Vesi, Tallinna Küte, SEB, Eesti Kindlustusseltside Liit ning Baueri Veetehnika.

Ürituse eesmärgiks on tõsta inimeste teadlikkust säästlikust energiatarbimisest ning ennetada ja ületada probleeme, mis võivad kasvanud tööpuuduse, vähenenud tulude ning kahaneva tarbimise tingimustes korteriühistutel tekkida.

KredExi Eluasemedivisjoni juhi Mirja Adleri sõnul ei ole paljud eelmise sajandi teisel poolel ehitatud kortermaja energiatõhusad ja täna on viimane aeg teha ratsionaalseid ning tulevikku suunatud otsuseid olukorra parandamiseks. „Energiasääst Eesti kontekstis tähendab ennekõike kortermajade kompleksset renoveerimist – välispiirete soojustamist, küttesüsteemide korrastamist ning samuti eluruumide õhu kvaliteedi parandamist,“ lisas Adler.
Allikas: City24


Säästva arengu ja halduse portaal | info@property24.ee

     Videoteek
300 aastat fossiilseid kütuseid 300 sekundiga!
Fantastiline graafiline läbilõige faktidega töösturevolutsioonist kuni globaalsete energeetika- ja kliimaprobleemideni!
Carlota Perez - 2020 Shaping Ideas
Muljetavaldavad ideed maailmakuulsalt professorilt keskkonna, ühiskonna ja tuleviku analüüsis.
Passiivmaja minutiga
Video madala energiakuluga passiivmaja elementide montaazist Oslo lähedal Norras. Kvaliteetse karkassi paigaldamiseks kulus 4 päeva.

     Ideed
1. Päeva moto: kõik mis teed- tee hästi!
2. Elu on lihtne aga inimene järjekindlalt muudab seda keeruliseks!
3. Nihil difficile volenti- miski ei ole raske neile kes seda tahavad!

     Reklaam
banner

EAS
banner

E- ehitus
Energe.it