Registreeru    
EST        
Eesti Energia Energiasäästu portaal
Kvatro
ESILEHT
ERAISIK
ÜHISTU
ETTEVÕTJA
 
Tagasi
Korteriühistud ootavad toetusrühmalt seadusandlikku tuge13.05.2012

Korteriühistud ootavad toetusrühmalt seadusandlikku tuge ning renoveerimistoetuste jätkumise tagamist

Eesti Korteriühistute Liit (EKÜL) tervitab Riigikogu korteriühistute toetusrühma sündi ning loodab sellelt igakülgset abi ühistute võtmeküsimuste lahendamisel. "Energiasäästu ja säästliku renoveerimise tähtsust on rõhutanud nii parlamendiliikmed kui valitsus, seetõttu on ühistutele oluline, et riiklikul tasandil ühistutele pakutavad toetused ning laenud vastaksid reaalse elu vajadustele ning oleksid igale ühistule kättesaadavad. Nõudmised energiasäästule olgu samuti realistlikud nii, et need soodustaksid renoveerimistööde ettevõtmist. Samuti on oluline, et toetusskeem oleks jätkusuutlik ning kättesaadav pikas perspektiivis - siin saavad poliitikud palju ära teha," toonitas Korteriühistute Liidu juhatuse liige Urmas Mardi. Samuti soovivad ühistud seadusandluse tagamist, mis selgelt toetaks korteriühistute tehtud tööd ning senist arengut ning looks toetava raamistiku ühistute edasisele arengule.

"Eesti 9700 tugevat ja toimivat korteriühistut on eeskujuks kogu Euroopas - oleme üles ehitanud hästitoimiva süsteemi, mille järjepidevus peab olma tagatud," rõhutas Mardi.

Eesti Korteriühistute Liit (EKÜL) asutati 17. aprillil 1996 Rakveres. Organisatsioon esindab ja kaitseb korteri- ja hooneühistute huve riiklikul ja kohalikul tasandil. Tänaseks kuulub Eesti Korteriühistute Liitu rohkem kui 1400 korteriühistut üle Eesti.


Säästva arengu ja halduse portaal | info@property24.ee

     Videoteek
300 aastat fossiilseid kütuseid 300 sekundiga!
Fantastiline graafiline läbilõige faktidega töösturevolutsioonist kuni globaalsete energeetika- ja kliimaprobleemideni!
Carlota Perez - 2020 Shaping Ideas
Muljetavaldavad ideed maailmakuulsalt professorilt keskkonna, ühiskonna ja tuleviku analüüsis.
Passiivmaja minutiga
Video madala energiakuluga passiivmaja elementide montaazist Oslo lähedal Norras. Kvaliteetse karkassi paigaldamiseks kulus 4 päeva.

     Ideed
1. Päeva moto: kõik mis teed- tee hästi!
2. Elu on lihtne aga inimene järjekindlalt muudab seda keeruliseks!
3. Nihil difficile volenti- miski ei ole raske neile kes seda tahavad!

     Reklaam
banner

EAS
banner

E- ehitus
Energe.it